Lista ocen ZAZ Tavria Hatchback (169)

4,1
~IBIS
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Tavrik jest jak wierny kundel: raz wyprowadzi z tarapatów, innym razem narozrabia tak bardzo, że tylko łeb ukręcić ;-) Ale ogólnie znacznie częściej pomoże niz zaszkodzi. No i cena... nawet nowy był właśnie w cenie kundelka. Poza tym olewasz go przez rok, wsiadasz i ... jedziesz! Rzecz niespotykana w zachodnich cackach.
~pablo1213
Hatchback 1.1 53KM 39kW
nic doddac nic ujac!!mozna pieprzyc głupoty ze za takie pieniadze dzisiaj miałby ,,autko z niemiec!!!!ale wtedy jeszcze Niemcy nie robili z Polski auto złomu ,i nie było tego tyle!!!! a ceny swiadcza same za siebie,za 4000 czy aby napewno mamy taki sprzet?????niestety w Niemczech dobre autko kosztuje niewiele mniej niz u nas!!!a to co jezdzi u nas to poprostu stare strupy dobrze utrzymane!!!a tavrik,konserwowany,odpowiednio ,nie na...
2,4
~husky
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Samochód kupiłem w roku 2001 jako samochód, który w mojej rodzinie miał zastąpić zasłużonego Trabanta; Niestety i stwierdzam to z całą odpowiedzialnością: zostałem przeklęty przez domowników za zakup tego badziewia i wszyscy z rozrzewnieniem wspominali bezawaryjnego trabanta, który palił 4,5/100-kę i zapalał w 26 stopniowe mrozy. Dodatkowo Tavrię użytkował mój ojciec, który serwisuje auto rzadziej niż zawiera związki małżeńskie, a to...
~zadowolony posiadacz
Hatchback 1.1 53KM 39kW
za te pieniądze nawet niema dobrego roweru więc na co nażekać da się jeźdźić i to natet całkiem wygodnie
3,5
~Sebas
Hatchback 1.1 53KM 39kW
ogolnie fajne autko, ma troche miejsca, w miare fajnie wyglada,lepsze niz malczan albo poldek
~sahel sahel@hoga.pl
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Autko w cenie zblizonej do malego fiata i nieporownywalnie wieksze (z bagaznikiem) oraz z dobrym, ekonomicznym silnikiem. To mowi samo za siebie. Za taka kase nie nalezy zbyt wiele oczekiwac. Jest to dobry samochod do jazdy dla emeryta, ktory lubi sobie cos przy aucie podlubac. Musze nadmienic iz jest to samochod bezpieczny. Przezylem w nik wypadek. Kobieta wjechala mi w prawy bok. Ja na liczniku nialem jakies 50km/h, a ona okolo 60km/h....
3,8
~Użytkownik
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Za te pieniądze nic lepszego nie można było kupić - chyba że malucha, który jest o wiele gorszy niż Tavria
~MechanikAC
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Przejechałem na silniku 146 tysiecy i remont na remontowanym mam juz 52 tys i jezdzi spoko Przy samochodzie trzeba grzebac zeby cieszył Stare to jest dobre wino i tesciowa czasami...... Ogólnie nic złego nie powiem na silnik . /psuja sie podzespoły typu pompa wody, rozczelniaja uszczelniacze i uszczelki czesty defekt to cieknaca pompa paliwa (Silnik)
3,5
~wielorybek
Hatchback 1.1 53KM 39kW
jeszcze raz podkreslam, gdyby auto sie nie psulo to bylbym z niego w 100% zadowolony, a tak jest strach jechac gdzies dalej bo nie wiadomo co sie stanie. Do jazdy po miescie to idealny samochod.
~użytkownik TAVRII od 14 lat
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Jak na samochód za takie pieniadze to nie moge narzekać, polske już widziała całą, przejechałam napewno 170000 km potem rozleciał mi się licznik, jakiś rok nie było go wcale na nowym mam już 35000 i nadal jeżdze, codziennie min 100 km jak na liczniku miałem 90000 założylem gaz i chodzi na nim dużo lepiej niż na paliwie polecam to rozwiązanie, trzeba mieć dobrze wyrególowany gaźnik!!! (Silnik)
ZAZ Tavria Hatchback