Lista ocen ZAZ Tavria Hatchback (58) - Ergonomia

Na liście zabraknie 111 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pablo1213
Hatchback 1.1 53KM 39kW
jak na lata kiedy tavria zjechała ztasmy produkcyjnej,Polacy zachwycali sie tzw.,,samochodem,,P.F126,a co sie tu czarowac!!!tavrik,czy tym monstrum to cud techniki!!i niech nikt mi nie pier.......ze maluch to,maluch tamto.to poprostu wybryk motoryzacji i z niczym nie mozna tego porownac!!!ojciec mial to ,,cudo,, 6 lat i sporo sie naogladalem i nasłuchalem ta malucha!!
~Ania(czar_na2@buziaczek.pl)
Hatchback 1.1 53KM 39kW
morze szarosci i plastiku, to tu to tam jakas niezamaskowana srubka ..... no i nie mozna pominac uwagi o zaskakujacych rozwiazaniach technicznych:od od galek do odkrecania szyb, poprzez umieszczenie stacyjki,nawet jest problem z demontazem kanapy tylnej
~MechanikAC
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Deske zmieniłem sobie i przystosowałem do swoich upodoban i potrzeb fabrycznie bardzo uboga i okropny plastik na drzwiach standardowo tapicerka plastikowa rabieie i trzeszczy wymieniłem na samoróbke i jest spox.
~wielorybek
Hatchback 1.1 53KM 39kW
stacyjka po lewej, bo ssanie po prawej, przelacznikow malo, ale wszystkie pod reka, tylko ze jak sie fotel odsunie na maxa do tylu (a ja ze wzgledu na wzrost musze go tak ustawiac) to czasami nie dosiegam jak wrzucam trzeci bieg
~IBIS
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Posiadany obecnie przeze mnie "lux" zaskakuje podwójnie- pozytywnie obfitością miejsca, negatywnie rozmieszczeniem (wskaźniki na dole tylko dla koszykarzy ;-) ). Model Standard był wystarczający.
~użytkownik TAVRII od 14 lat
Hatchback 1.1 53KM 39kW
ja nie narzekam gdyby tylko siedzenia były wygodniejsze, a pozatym wszsystko pod ręką do stacyjki po lewej stronie i i zamienionych 5 i R można się przyzwyczaić
~ciechan
Hatchback 1.1 53KM 39kW
no co? żeby włączyć światła nie sięgam do bagażnika. o to chodzi? kierunki na swoim miejscu. nie wiem co tu można napisać. aaa no stacyjka z lewej strony. szczegół ;)
~zadowolony posiadacz
Hatchback 1.1 53KM 39kW
jest to so potrzeba jak za te pieniądze to jest wspaniale nawet ogewnaie jest i wycieraczka tylniej szyby+ sptyskiwacz i ogrzewanie to co jest jest pod rękom
~atticus@tlen.pl
Hatchback 1.1 53KM 39kW
co to? wajchy są tam gdzie powinny reszta to przyzwyczajenie.. jak siadam do drugiej bryki (fabia) to mi sie wsteczny poierniczy jedynie
~ Bosman
Hatchback 1.1 53KM 39kW
poprostu rewelacja - nic dodac nic ujac - wszystko jest na swoim miejscu acha i jeszcze 1 jest super kieszen na radio - tylko gdzie dostac taki model radia?
ZAZ Tavria Hatchback