Lista ocen ZAZ Tavria Hatchback (63) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~husky
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Dałem za to cacko w 2001 roku 4400.- dziś tyle kosztuje bardzo przyzwoita fura z Niemcowa, trudno to porównywać, ale dziś byłoby za to np. BMW E-30 1991 r. czy np. Peugeot 106 rocznik 1994 lub 1995 - Tavria to wyrzucenie pieniędzy w dzisiejszych czasach, była samochodem na miarę swoich czasów, czyli lepszym niż zardzewiały Maluch w latach 1990-1995
~wielorybek
Hatchback 1.1 53KM 39kW
jesli porownac Tavrie z innymi autami okresu PRLu i wczesnego poPRLu to wypada niezle, napewno lepiej od malucha czy poloneza 1500, to moj pierwszy samochod i bardzo go polecam mlodym ktorzy chca sie wyszalec i nauczyc sie troszke i konstrukcji pojazdow
~IBIS
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Jakby takie auto w tej cenie, w jakiej mój był kupiony nowy (12800 zł) było teraz na rynku, to bym kupował na 2 lata, sprzedawał i brał nowy. Nie jest ani rewelacyjny, ani niezawodny. Po prostu WYSTARCZAJĄCY. A to bardzo dużo.
~marek
Hatchback 1.1 53KM 39kW
co można wymagać za taką cenę , poprostu rewelacja porównująć do innych znajomych / posiadacy polonezów skód itp / niema co narzekać przejeździłem nim półżycia i żal ale będę go już musiał sprzedać
~Łukasz Dolaciński ( FxNeo )
Hatchback 1.1 53KM 39kW
No za tą cene taki wóź. Ja osobiście jestem zadowolony. Ale z drógiej strony wolałbym zapłacić więcej i dostać odkwaszoną blache to wtedy by było noramlnie 6 :)
~wonsu@op.pl
Hatchback 1.1 53KM 39kW
jeżeli ktoś poleci mi samochód - w tej samej cenie, z tą samą przestrzenią kabiny, z takim samym przyspieszeniem i tak tanią eksploatacją - kupuję!!!
~Mrianix
Hatchback 1.1 53KM 39kW
moze i za ta cene to nie jest zle , ale chyba warto dorzucic pare groszy i kupic cos lepszego, bo i tak wyjdzie na to samo jak doliczymy koszty naprawy
~marek
Hatchback 1.1 53KM 39kW
ja bym jej nie chciał nawet za darmo ! może jak ktoś by mi dał kilkaset złotych za to że ją wziąłem to może bym się zdecydował
~majster72
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Jeżęli ktoś nie potrzebuje wykwintnego auta, i nie boi sie usterek...proszę bardzo. Niska jakość/niska cena = przeciętnie
~Sebas
Hatchback 1.1 53KM 39kW
tanie w utrzymaniu, czesci taz sa tanie i dostepne, a jak jest problem to na szrocie sie zalatwi sprawe
ZAZ Tavria Hatchback