Lista ocen ZAZ Tavria Hatchback (64) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 105 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~użytkownik TAVRII od 14 lat
Hatchback 1.1 53KM 39kW
w góry wybrałem się w krótkim rękawku i było mi gorąco proponuje wymianę zaworu od regulacji ogrzewania na taki z poloneza, mój ma 2 dpołożenia na zimę otwarty , na lato zamknięty i jest oki. Tak w ogóle to jest moja 2 TAVRIA, oryginalna radziecka grzała jeszcze lepiej!!!
~majster72
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Ogrzewanie to moze jedyny plus auta, jak bylo zimno, załączyłem ogrzewanie i bylo jak w piekarniku. Co do wentylacji...lekko załaczyłem a z kratek od razu jakies farfocle wylatywały...jak bylo gorąco to i tak sie ta wentylacja nie zdała na nic.
~MechanikAC
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Wszystko ok pod warunkiem że sie przy tym robi czasami trzeba przesmarowac tu i tam ale ciepło to zima jest jedyny mankament to nagminnie psujace sie zaworki nagrzewnicy /wymieniłem na taki od GOLFA / i pieknie działa.
~zadowolony posiadacz
Hatchback 1.1 53KM 39kW
przy -20C w środku ma się wrażenie że siedzi się w piekarniku jak obok siedzi ładna dziewczyna w mini to zawsze można pobawiś się przełoncznikiem zimne ciepłe powietrze. regulacja temperatury ciepłego powietrza działa poprawnie
~Allah
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Naprawde jest THE BEST jak dla mnie. W zimie nie wlaczam ogrzewania na wiecj niz polowe bo bym sie ugotowal. A w lecie dmuchawa w ogole jest mi nie potrzebna bo lubie jechac przy otwartych szybach.
~Sebas
Hatchback 1.1 53KM 39kW
co do grzania to nie mam zastrzezen, dmuchawa glosna, czasem dostaniemy malego bonusika ze srodka jak chodzi na pelnych obrotach ale lepsze to niz maluchowskie ktorego nie ma:)
~IBIS
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Narzekanie na ogrzewanie w Tavriku świadczy tylko o tym że ktoś nie jeździł tym autem. Natomiast klapa nawiewu na nogi pasażerów w luxie- do poprawki!
~husky
Hatchback 1.1 53KM 39kW
To słynne ogrzewanie działa, ale zepsuła się przepustnica ciepłego powietrza i trzeba było włączać grzanie klapką pod nogami pasażera !!!!
~jimi
Hatchback 1.1 53KM 39kW
sauna, zimą doskonale, ale mi zaczoł grzać nawet latem, ale jak się wymieni zawór nagrzewnicy z Golfa II to nie ma problemów z regulacją,
~pablo1213
Hatchback 1.1 53KM 39kW
jest ok, a z zaworkiem tez mozna sobie poradzic ,wystarczy odrobina mozgu 1,5m.weza gumowego i wszystko smiga tak jak powinno!!
ZAZ Tavria Hatchback