Lista ocen ZAZ Tavria Hatchback (67) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebas
Hatchback 1.1 53KM 39kW
niema czegos takiego w tym aucie, tlucze sie wszystko, dzrwi, klapa tylnia, deska rozdzielcza i to co w schowku:) nawet z bagaznika cos czasem uslyszymy i oczywiscie tylnie oparcie w kanapie ale jak na swoj wiek i przebieg to przymkne oko. zawsze mam radio!!
~sahel sahel@hoga.pl
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Niezbyt czesto mialem okazje przekraczac predkosc 110 km/h, a dopiero powyzej tej predkosci slychac jak autko jest wygluszone. Ale: po regulacji silnika jak sie stalo na swiatlach, albo wolno jechalo to w srodku bylo cicho (wzglednie)
~Użytkownik
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Głośno w środku zwłaszcza przy przyspieszaniu. Na trasie przy prędkości 80-90 km//h można jeszcze wytrzymać powyżej już jazda jest bardzo uciążliwa
~pablo1213
Hatchback 1.1 53KM 39kW
moze byc!!!trzeba dbac o wydech!!!!nie spawac elektrycznie,a potem narzekac ze w srodku głosno ,a dym leci wszedzie,tylko nie rurą!!!
~ciechan
Hatchback 1.1 53KM 39kW
fabryczne jest. dwie karimaty pod wykładzinę załatwiają sprawę i jedziesz jak w lanosie.
~majster72
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Starałem się jeżdzić nie więcej niż 100 km/h bo bylo strasznie głośno we wnetrzu samochodu
~prezes666@o2.pl
Hatchback 1.1 53KM 39kW
nasza tawrije wyłozono gąbką. pod kazda tapicerka znajduje sie warstwa 1 cm. zatem jest cichutko.
~IBIS
Hatchback 1.1 53KM 39kW
TO NIE MA BYĆ CICHE TO MA JECHAĆ... a jednak nawet z tym nie najgorzej!
~tracer2007
Hatchback 1.1 53KM 39kW
wiadomo jak na tą klase to nie rewelka ale jeżdże bez słuchawek
~MechanikAC
Hatchback 1.1 53KM 39kW
w miare jeszcze troszke dołozylem i jest jak w zachodnim cichutko.........
ZAZ Tavria Hatchback