Szukaj

Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 2009 Fiat Punto 1.2, El. szyby

5 499 PLN
Fiat
Punto
2009
benzynowy
65 KM
+48
Bielany Wrocławskie (woj. dolnośląskie)
Rocznik 2009
Przebieg 145 322 km
Typ silnika benzynowy
Moc silnika 65 KM
Pojemność silnika 1 242 cm3
Skrzynia biegów manualna
Typ nadwozia hatchback
Kolor niebieski
Rodzaj napędu przedni
Liczba drzwi 2
Pochodzenie krajowe
Faktura faktura VAT

Wyposażenie tego samochodu

Poduszka powietrzna kierowcy, ABS, Poduszki boczne przednie, Isofix, Poduszka powietrzna pasażera, Poduszka powietrzna chroniąca kolana, Elektryczne szyby przednie, Elektrycznie ustawiane lusterka, Wspomaganie kierownicy, CD, Otwieranie pilotem

6,1
Fiat Punto Grande Punto
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Autko użytkuję od dwóch lat, przebieg 100 000, polskiego salonu. Jeżdzę głównie na krótkich odcinkach. Malutki silnik 1.2 w trasy zdecydowanie nie polecam. Próba jazdy w miare dynamicznie wiąże się z wkręcaniem auta na wyższe obroty co z kolei podwyższa spalanie. Zimą średnie spalanie 6,9, przy krótkich odcinkach 2-3 km gdzie auto nie zdąży się rozgrzać. Latem średnie spalanie 6,2, większość to krótkie miejscie odcinki, od czasu do czasu dłuższe 20-30 km. Posumowując ta wersja sprawdza się w mieście, jazda na dłużsysz trasach jest uciążliwa z powodu słabej dynamiki.
Dodane 9 lat temu
6,5
Fiat Punto Grande Punto
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Ze spalania jestem zadowolony, bez zbędnego zamulania można w mieście zmieścić się w 7 litrach (Poznań), przy zachowaniu zasad ecodrivingu 6,4-6,5. Na trasie udało mi się spalić 5,4 (krajówki), autostrada to 6,7 (przy średnio 100-115), większe prędkości to już spory apetyt, ale to kwestia małej mocy i 5 biegów. Od silnika 1.2 nie można zbyt dużo wymagać, a auto wbrew pozorom takie malutkie i lekkie nie jest. Uwaga, dużo zależy od jakości paliwa, po zatankowaniu 98 wzbogaconej czymś tam, autko jeździ jak nie to samo i pali pół litra mniej. Przy tak małej pojemności wszystko robi dużą różnicę - jakość paliwa, styl jazdy, ładunek. Ceny części śmieszne (po przesiadce z VW jestem w szoku jak tani moze być serwis). Proste i bezawaryjne jak dotąd. Polecam
Dodane 11 lat temu
6,7
Fiat Punto Grande Punto
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Prosty i oszczedny silnik dla malo wymagajacych kierowcow. Ja pojezdzilem swoim niespelna rok, bo irytowal mnie brak dynamiki (jakiejkolwiek) Przy 3-4 osobach na pokladzie to juz wogole nie jedzie (toczy sie) a nawet minimalne wzniesienie to katorga. Jakosc wykonania slaba, bardzo tanie plastiki, kiepski lakier i wykonczenie. Nadrabia ladnym wygladem, przestronnoscia i niskimi kosztami eksploatacji.
Dodane 7 lat temu

Zalety

+ Karoseria + Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów + Układ jezdny

Wady

- Bezawaryjność (drobiazgi) - Widoczność - Bezawaryjność (poważne usterki)
Euro NCAP Logo
Najnowsze testy zderzeniowe modeli Fiat przeprowadzone przez Euro NCAP.
Fiat Punto

Skonfiguruj idealną ofertę z super finansowaniem

Zobacz więcej filmów