Szukaj

Opinie lpg Opel Corsa – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny instalacji LPG Opel Corsa

5,0
Hatchback 5d 1.4 Twinport 75KM 55kW
Opel Corsa E
homologacja: P.H.U. MIMAR, MICHAŁ MARCHELA
instalacja: AC STAG 4
przebieg: 48 tys. km
użytkowana przez: 32 tys. km
Dobiega końca trzeci rok od założenia instalacji gazowej w moim Oplu Corsa. Jestem bardzo zadowolony z decyzji podjętej 3 lata temu. Auto na gazie pali tylko minimalnie więcej niż na benzynie dzięki czemu nastąpiło zdecydowane zmniejszenie kosztów paliwa. Również sama instalacja spisuje się bez zarzutu, prócz corocznego serwisu okresowego nic się nie dzieje. Instalacja...
4,5
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Opel Corsa C
homologacja: LANDI RENZO POLSKA SP. z o.o.
instalacja: LOVATO
przebieg: 91 tys. km
użytkowana przez: 46 tys. km
Lovato Smart, Bardzofajna instalacja. Niezwykle dobrze sprawdza się w moim Opelku. Poza koniecznością wyczyszczenia przepływomierza nie mam z niż żadnych problemów. Przejechałem na niej 80tys km. Co rok sam wymieniam filterki, to bardzo proste. Super. Po moich dośwadczeniach z instalacją mieszalnikową powiem, że to niebo i ziemia. Zapominasz o istnieniu instalacji. Osiągi...
4,3
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Opel Corsa C
homologacja: "PROTON" Sp. z o.o.
instalacja: KOLTEC NECAM
przebieg: 10 tys. km
użytkowana przez: 60 tys. km
Latem całkiem dobrze się sprawuje, zimą zaczyna kaprysić, przełącza się na benzynę albo odcina gaz i w ogóle nie pali, muszę ręcznie przełączyć na benz.Mało warsztatów zajmuje się holenderską Koltec Necam, znalazłem k.Częstochowy - Nowa Gorzelnia - Eliasz, wymienili parę drobiazgów w dystrybutorze i skasowali 500. Na wolnych obrotach przestał równomiernie pracować, ale to...
4,5
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Opel Corsa B
przebieg: 180 tys. km
użytkowana przez: 190 tys. km
Witam, mam corse 1,4 90km ecotec, założyłem do niej gaz agis i jak narazie polecam :) 120zł-600km dodam że to cykl mieszany-miasto-trasa. na autostradzie ok 120km/h i miasto -wrocław-czyli jakies korki też sa czasem. na wakacje wybieram sie w trase-500km w jedną strone to więcej napisze. Narazie dojezdżając do szkoly jednorazowo robie ponad 100km w jedną strone i nie mam...
5,0
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Opel Corsa D
homologacja: "KME" Sp. z o.o.
instalacja: AC STAG 4
przebieg: 60 tys. km
użytkowana przez: 14 tys. km
Jeżdżę dokładnie rok na instalacji gazowej założonej w Auto-Mix Skrzyszów. Jestem bardzo zadowolony zarówno z jakości jej wykonania, jak i bezawaryjnego działania przez ten cały rok. Przy obecnych cenach paliwa instalacja zwróciła się praktycznie w rok po zamontowaniu. Polecam z czystym sumieniem.
5,0
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Opel Corsa C
homologacja: F H.U..CZAKRAM.
instalacja: BRC
przebieg: 210 tys. km
użytkowana przez: 50 tys. km
Silnik dobry pod LPG. Instalacja BRC Sequent Alba. Jak na razie przejechane na instalacji 50 tys.km. 3 przeglądy jak do tej pory. Wymiany filtrów sprawdzenie ustawień, regulacja luzu. Instalacje nie stwarza jak na razie żadnych problemów. Jeździ się czysto i przyjemnie.
5,0
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Opel Corsa C
homologacja: F H.U..CZAKRAM.
instalacja: BRC
przebieg: 210 tys. km
użytkowana przez: 50 tys. km
Instalacja zmieniona ze Staga na BRC SQ Alba. Stara instalacja już się wysłużyła i były z nią ciągłe problemy. Postanowiłem zmienić na BRC jak na razie się nie zawiodłem. Pracuje jak na razie niezawodnie od 50 tys.km. niby instalacja nowa więc tak powinno być, ale poza zwykłymi przeglądami nie musiałem odwiedzać serwisu. Spalanie też na dobrym poziomie. Poki co jest OK.
5,0
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Opel Corsa D
homologacja: F H.U..CZAKRAM.
instalacja: BRC
przebieg: 78 tys. km
użytkowana przez: 30 tys. km
Instalacja LPG założona natychmiast po odkupieniu auta od I właściciela. Przebieg 78 tys.km, udokumentowany, instalacja BRC SQ 32 z OBD. Jak do tej pory nie miałem żadnych problemów. Przebieg jak na razie 30 tys.km, instalacja po drugim przeglądzie (są co 15 tys.km).
4,5
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Opel Corsa D
homologacja: F H.U..CZAKRAM.
instalacja: BRC SEQENT 24.11
przebieg: 1 tys. km
użytkowana przez: 1 tys. km
Bardzo dobra jednostka pod instalację gazową. Mam zmontowaną instalację BRC sq24.11. Obecnie zrobione jest jakieś 120 tys km, od montażu. Z instalacją nie mam żadnych problemów, przestrzegam jednie regularnego serwisu co 15 tys km i wszystko pracuje jak w zegarku.
5,0
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Opel Corsa C
homologacja: F H.U..CZAKRAM.
instalacja: ZAVOLI
przebieg: 230 tys. km
użytkowana przez: 30 tys. km
Instalacja Zavoli Winner. Zakładana przy sporym przebiegu 230 tys.km. Auto glownie na dojazdy do pracy, trasy ok 30 km. Przed montażem był generalny przegląd, wymienione świece, kable WN, rozrząd. Instalacja raczej budżetowa, ale sprawuje się bardzo dobrze. W użytkowaniu ponad rok, przeglądy jedynie gwarancyjne, żadnych niespodzianek.
Opel Corsa