Szukaj

Raporty zużycia paliwa Citroen Xantia I Liftback

Podsumowanie 294 raportów Filtruj
Lata produkcji
Rodzaj paliwa
Silniki Benzynowe Citroen Xantia I Liftback
Silnik
Średnie zużycie paliwa (l/100km)
Koszt 100km
Liczba raportów
9,6
65,02 zł
2
8,6
58,46 zł
29
8,9
60,47 zł
48
8,6
58,08 zł
20
9,8
66,50 zł
29
9,9
67,06 zł
6
10,4
70,33 zł
6
10,7
72,47 zł
2
Pokaż więcej silników
Silniki Benzynowe Citroen Xantia I Liftback
Silnik
Średnie zużycie paliwa (l/100km)
Koszt 100km
Liczba raportów
10,0
33,48 zł
15
10,9
36,57 zł
22
9,8
33,09 zł
14
10,3
34,78 zł
10
11,4
38,18 zł
4
10,7
36,06 zł
5
Pokaż więcej silników
Silniki Diesla Citroen Xantia I Liftback
Silnik
Średnie zużycie paliwa (l/100km)
Koszt 100km
Liczba raportów
6,8
53,02 zł
1
6,1
47,45 zł
7
6,7
52,58 zł
60
6,5
50,57 zł
14

Lista raportów zużycia paliwa (294)

5,9
Citroen Xantia I
Liftback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
10,3
Citroen Xantia I
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
nie tak kolorowo dyszka po miescie obroty nie pszekraczaja 2,5 tysiaczka
Dodane 20 lat temu
6,1
Citroen Xantia I
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
Zawsze mogło by być lepiej - ale nie nażekam.
Dodane 20 lat temu
6,7
Citroen Xantia I
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
7,5
Citroen Xantia I
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
10,2
Citroen Xantia I
Liftback 2.0 Turbo 147KM 108kW
wysokie zuzycie paliwa w wersji t.c.t nawet do 13l
Dodane 20 lat temu
11,1
Citroen Xantia I
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Nie wiem z kąd są te normy 7,5-9 moja pije wiele więcej i wszyzcy moi znajomi mają to samo
Dodane 20 lat temu
9,4
Citroen Xantia I
Liftback 2.0 i 121KM 89kW
Spalanie w mieście troszkę za duże, szczególnie na krótkich trasach. Mix i jazda na trasie jest ok. Wygoda podróżowania rekompensuje wydatki na stacji benzynowej.
Dodane 20 lat temu
10,7
Citroen Xantia I
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
9,0
Citroen Xantia I
Liftback 2.0 i 121KM 89kW
Citroen Xantia I Liftback

Tysiące ofert samochodów w jednym miejscu

Zobacz więcej filmów