Szukaj

Informacje o Tesla Model S

Lata produkcji: 2014 – teraz
Segment: Auta sportowe

Luksusowy model segmentu E, napędzany silnikiem elektrycznym, produkowany od 2012 roku. To pierwszy seryjnie produkowany elektryczny sedan klasy premium. Prace nad nim trwały co najmniej od połowy ubiegłej dekady – w 2009 roku zaprezentowano prototyp WhiteStar zaprojektowany przez Franza von Holzhausena, na którym opiera się wersja produkcyjna Modelu S. Samochód okazał się pierwszym globalnym sukcesem Tesli, dotychczas sprzedano go w liczbie bliskiej 50 tys. egzemplarzy. Model S był też wielokrotnie nagradzany, m.in. tytułem World Green Car of the Year 2013 i Motor Trend Car of the Year 2013.

czytaj więcej
Powagosław

Są tacy, którzy twierdzą, że to może być rewolucyjny samochód dla motoryzacji. I że dla tradycyjnej części branży może stać się mniej więcej tym, czym Amazon stał się dla handlu detalicznego. Jeśli tak, to dobrze – technologiczny rozwój nie lubi kompromisów.

~Powagosław
Luzacjusz

To w końcu musiało się zdarzyć: oto eko-samochód, który nie krzyczy dziwacznym nadwoziem: „jestem eko”. Wygląda rasowo-sportowo. Może dlatego, że za projektem stoi ucieleśnienie komiksowego Iron Mana – Elon Musk, szef Tesli. Wyguglujcie go sobie.

~Luzacjusz

Tesla Model S – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Oceny Tesla Model S

Liczba ocen: 2
Ogólna ocena
4,4 /5 Średnia dla segmentu 4,2
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Silnik + Skrzynia biegów + Wentylacja i ogrzewanie

Wady

- Wyciszenie - Bezawaryjność (drobiazgi) - Karoseria
Tesla Model S