Szukaj

Indywidualne usterki

Podsumowanie 10368 usterek Filtruj
wyzucanie biegow
  • Mercedes Sprinter II 2.2 CDI 129KM 95kW 2000-2006
  • silnik
mam w nim skrzynie altomatik-triptronik przy jezdzie powyzej 100km/h wywala na dieg zapala sie EDC i gasnie silnik
Dodane 14 lat temu
Oczekuje na rozwiązanie
Lyka olej muszę robić remont całego silnika czy tylko uszczelniacze
  • Alfa Romeo 166 I 2.0 i V6 205KM 151kW 1998-2001
  • silnik
Luka olej ...
Dodane 14 lat temu
Oczekuje na rozwiązanie
Klekot po regulacji zaworów
  • Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW 1977-2001
  • silnik
Po udanej regulacji zaworów i montażu ich pokrywy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy może zepsuć głośny klekot. Jest on spowodowany uderzeniami dźwigienek zaworowych o tę właśnie pokrywę. Winę za ten stan rzeczy ponosi "za silny" mechanik, który zbyt mocno dokręcił śruby mocujące pokrywę. Niestety, jest ona wykonana z cienkiej...
Dodane 14 lat temu
Oczekuje na rozwiązanie
Świeci się kontrolka ABS ESP SERV
  • Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 110KM 81kW 2001-2007
  • instalacja elektryczna
Tak poprostu w czasie jazdy zapaliła mi sie kontrolka ABS ESP i SERV,nie wiem co się stało i co z tym dalej zrobić.Czy jest szansa,że ktoś mi podpowie?Jechać do zwykłego mechanika,czy będę zmuszony jechać do serwisu. Nie wiem dlaczego się sama zapaliła
Dodane 14 lat temu
Oczekuje na rozwiązanie
6 komentarzy
Słabo nagrzewa się silnik
  • Opel Vectra C Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW 2004-2008
  • układ chłodzenia
Witam serdecznie. Przy temperaturach jakie panują teraz 0-5, silnik słabo się nagrzewa. Wskazówka cały czas leży czasem podniesie się do temp 75 stopni. Jeżdżę teraz prawie wyłącznie w mieście do pracy około 12 km, zajmuje mi to około 30 min. Wydaje mi się że w poprzednich latach przy niższej temperaturze silnik lepiej się nagrzewał. Dodam...
Dodane 14 lat temu
Problem rozwiązany
9 komentarzy
spalone obrysówki
  • Chrysler 300C I Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW 2004-2010
  • instalacja elektryczna
przednie, pomarańczowe obrysówki nie świecą spalone żarniki po długich namysłach okazało się, że jedynym sposobem jest zdjęcie nadkola.trzeba jednak pamiętać, żeby kupić na zapas spinki mocujące nadgkole, bo przy ich wyzwlaniu praktycznie wszystkie zostały połamane
Dodane 14 lat temu
Problem rozwiązany
2 komentarze
nie jezdzi na benzynie a na gazie smiga
  • Opel Omega B Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW 1994-2002
  • silnik
Mam problem z omaga nie chce jezdzic na benzynie nie wchodzi wogule na obroty chyba ze mocno sie przygazuje pompujac pedal to wtedy wzrasta ale w momoncie puszczenia gazu gasnie i zaczyna strzelac ale tylko na bp. objawy odbijaja sie tym iz na gazie nie rowno pracuje na obrotach skacze miedzy 9 a 5 tys podczas postojow na skrzyzowaniach...
Dodane 14 lat temu
Oczekuje na rozwiązanie
6 komentarzy
toporne sprzęgło
  • Nissan Primera III Kombi 2.2 DTI 126KM 93kW 2002-2007
  • układ napędowy
odnosze wrażenie że sprzęgło dość topornie wchodzi,auto dobrze wysprzęgla,nie ciągnie,a mimo to pedał sprzęgła dość ciężko się wciska........ jest to jakaś oznaka zużycia czy to po prostu urok tego silnika (odnoszę się do innych marek aut które miałem już w posiadaniu)
Dodane 14 lat temu
Problem rozwiązany
4 komentarze
Oporny pedał gazu
  • Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW 1977-2001
  • inne
Za brak dbałości o czystość wnętrza auto potrafi zemścić się na swoim właścicielu okrutnie. Jednym z przejawów owej zemsty jest zacierający się pedał gazu. Usterka daje o sobie znać, zmuszając kierowcę do wywierania coraz większego nacisku na pedał gazu podczas przyspieszania. Umiejscowienie pedału przyspieszenia sprawia, że ośka, na której...
Dodane 14 lat temu
Oczekuje na rozwiązanie
2 komentarze
Podświetlanie włącznjków
  • Daewoo Tico 0.8 41KM 30kW 1991-2001
  • instalacja elektryczna
bezpieczniki ok.licznik świeci,a kontrolka świateł drogowych, i inne podświetlenia już nie. Są jeszcze inne bezpieczniki ? Czy co można jeszcze sprawdzić ?
Dodane 14 lat temu
Oczekuje na rozwiązanie
1 komentarz
Zobacz więcej filmów