Oceny Opel Corsa A

11 ocen

Najnowsze oceny Opel Corsa A

~Pawelec
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Malutki, bardzo zwinny jak mucha samochód, podjerzdzajac pod np. SUVa bmw X5 wygląda jak zabawka. Pomimo tego, że to prosty i nieładny samochód, przykuwa spojrzenie przechodniów oraz innych kierowców. Opel corsa a na polskich drogach już poprostu nie występuje. Bardzo tani w utrzymaniu i niezawodny, gdyby nie ogromny problem z korozją byłby to świetny samochód. Szkoda, że takich już nie produkują bo chętnie bym kupił ale z klimatyzacja:)
~kierowca
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
caloksztalt hehe to moze powiem o ksztalcie wiec jest to brzydkie taka niedorobka budki z lat poczatek 80tych mysle ze bardziej przemyslana w srodku ja z zewnatrz co do caloksztaltu to jest oki pojazd ma wiecej zalet jak wad a pewniakiem to zasluga silnika isuzu i prostej budowie pojazdu wraz ze szkrzynia biegow ktora w wypadku beznyniaka przertwa 3 pojazdy z koleii:)
3,6
~jajkonatwardo
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
stary był ten samochód, cena na tamte lata wysoka (kupowany przed wejściem do UE), wolałbym taksówkami jeździć niż go kupić drugi raz. No chyba że zadbany egzemplarz, który by było tylko pilnować już samemu. Fajne doznania z jazdy bo pojazd bardzo zrywny i ekonomiczny - przy 60 km to auto latało dosłownie - ale nie dość że blacha lekka to i zjedzona - wiec co tu ciągnąć :). No ale te usterki niestety działaja źle na naerwy no i nie da se...
~Corsarz
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Ogólnie najważniejszy jest stosunek cena / jakość - za żałosne pieniądze mamy dobre auto. JEDNAK! Ważne, zeby kupić auto uszanowane. Ja miałem 2 Corsy. Pierwsza była wyniszczona na polskich drogach, silnik żarł olej - totalna porażka. Inna pochodziła z niemiec - ta to zupełnie coś innego. Uszanowana, bezawaryjna. Tak więc Corsa Corsie nie równa i oceneniający mieli niby te samo, ale jednak inna auto.
4,1
~Liber
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Moje pierwsze autko. Tanie i niezawodne. Pali zawsze od kopa. Przejechałem prawie 20 tys. w niecały rok i ani razu mnie nie zawiódł. Zaliczył m.in. 17 godzinną trasę w korkach (ponad 600 km) bez żadnych problemów. Części i naprawy tanie. Usterki dotyczą tylko drobnych rzeczy: zacinająca się szyba, itp. Do mankamentów można zaliczyć rdzę, która zeżarła mi drzwi. Auto nie jest zbyt ładne, ale idealne dla osób, które chcą niezawodne auto w cenie...
~Miro
Hatchback 1.0 S 45KM 33kW
Co tu dużo pisać. Na tamte czasy było to nowoczesne auto. A dzisiaj coś dobrego aby tanio i komfortowo dojechać do pracy lub na uczelnie. Chociaż nie jedno nowe auto nie pochodzi tak długo jak ten Opel.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa A
9,7
~Sony
Hatchback 1.4 i 82KM 60kW
polecam szczegolnie 5 dzwiowe na alufelgach :) jak na tak stare autko przezentuje sie calkiem niezle :) alufelgi dodaja tego czegos ;) naprawde AUTKO PIERWSZA KLASA :) rekord na trasie w 4 osoby to 160 km/h :D:D 1,4s 75 KM moj silniczek :) zdjecia do mojej z opisanym wyposażeniem :) http://sony_84.fotosik.pl/albumy/148686.html
3,7
~lucman87
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Bardzo praktyczny samochód, świetnie wykorzystana przestrzeń bagażnika. Daje przyjemność z jazdy, można się do niego przywiązać.
~kurczakNS
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Samochód historia i członek mojej rodziny. Uzytkowany od nowości i garażowany przez cały ten okres. Po tylu latach, aż łezka się kreci myśląc o tylu latach w tym samochodzie.
~kiler
Hatchback 1.0 S 45KM 33kW
Samochód nie dla początkujących. Ciężko się przyzwyczajić po Punto:) Stary typ tzw. Old School dla wprawionych kierowców