Szukaj

Dane techniczne Chrysler Voyager III Grand Voyager 2.4 150KM 110kW 1995-2000

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4
Liczba miejsc
7

Wymiary zewnętrzne

Długość
5070 mm
Szerokość
1950 mm
Wysokość
1740 mm
Rozstaw osi
3030 mm

Wymiary bagażnika

Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone)
4880 l
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
670 l

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1995 do 2000 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
150 KM (110 kW)
Stopień sprężania

Chrysler Voyager III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Chrysler Voyager III Grand Voyager
Porównaj parametry
Chrysler Voyager III Grand Voyager 2.4 150KM 110kW (1995-2000)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Chrysler Voyager III Grand Voyager