Szukaj

Dane techniczne Citroen C3 I Pluriel – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
2
Liczba miejsc
4

Wymiary zewnętrzne

Długość
3934 mm
Szerokość
1700 mm
Szerokość z lusterkami bocznymi
1877 mm
Wysokość
1563 mm
Rozstaw osi
2460 mm
Rozstaw kół - przód
1435 mm
Rozstaw kół - tył
1431 mm
Zwis przedni
779 mm
Zwis tylny
655 mm

Wymiary wewnętrzne

Szerokość nad podłokietnikami z przodu
1422 mm
Szerokość nad podłokietnikami z tyłu
1330 mm

Wymiary bagażnika

Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
267 l
Długość do oparcia tylnej kanapy
660 mm
Długość ze złożoną tylną kanapą
1180 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Citroen C3 I Pluriel

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Citroen C3 I Pluriel
Porównaj parametry
Citroen C3 I Pluriel
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Citroen C3 I Pluriel