Szukaj

Dane techniczne Citroen DS Kombi 2.0 98KM 72kW 1968-1975

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5
Średnica zawracania
11.0 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
5026 mm
Szerokość
1803 mm
Wysokość
1530 mm
Rozstaw osi
3125 mm
Rozstaw kół - przód
1500 mm
Rozstaw kół - tył
1300 mm

Wymiary bagażnika

Szerokość pomiędzy nadkolami
970 mm
Wysokość bagażnika
970 mm
Szerokość bagażnika
1220 mm
Długość ze złożoną tylną kanapą
2110 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1968 do 1975 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
98 KM (72 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Citroen DS Kombi
Porównaj parametry
Citroen DS Kombi 2.0 98KM 72kW (1968-1975)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Citroen DS Kombi