Szukaj

Dane techniczne Daewoo Lublin I 2.9 D 90KM 66kW 1995-1999

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
2
Liczba miejsc
3

Wymiary zewnętrzne

Długość
4870 mm
Szerokość
1930 mm
Wysokość
2250 mm
Rozstaw osi
2900 mm
Rozstaw kół - przód
1680 mm
Rozstaw kół - tył
1680 mm
Zwis przedni
780 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1995 do 1999 roku
Typ silnika
diesel
Moc silnika
90 KM (66 kW)
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Daewoo Lublin I
Porównaj parametry
Daewoo Lublin I 2.9 D 90KM 66kW (1995-1999)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Daewoo Lublin I