Szukaj

Dane techniczne GAZ Gazela 2.2 79KM 58kW 2005-2005

Szczegóły nadwozia

Wymiary zewnętrzne

Długość
5000 mm
Szerokość
1966 mm
Szerokość z lusterkami bocznymi
2500 mm
Wysokość
2274 mm
Rozstaw osi
2900 mm
Zwis przedni
990 mm
Zwis tylny
1610 mm

Wymiary bagażnika

Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
5000 l

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
w 2005 roku
Pojemność skokowa
2200 cm³
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
79 KM (58 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
GAZ Gazela
Porównaj parametry
GAZ Gazela 2.2 79KM 58kW (2005)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
GAZ Gazela
GAZ Gazela