Szukaj

Dane techniczne Honda Civic I Kombi 1.3 63KM 46kW 1972-1979

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5
Średnica zawracania
9.8 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
4064 mm
Szerokość
1506 mm
Wysokość
1374 mm
Rozstaw osi
2280 mm
Rozstaw kół - przód
1300 mm
Rozstaw kół - tył
1300 mm

Wymiary bagażnika

Wysokość bagażnika
845 mm
Szerokość bagażnika
1210 mm
Długość ze złożoną tylną kanapą
1430 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1972 do 1979 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
63 KM (46 kW)
Stopień sprężania

Usterki Honda Civic I

Liczba wpisów: 7

Honda Civic I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Honda Civic I Kombi
Porównaj parametry
Honda Civic I Kombi 1.3 63KM 46kW (1972-1979)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Zobacz porównania z:
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Honda Civic I Kombi