Szukaj

Informacje o DS 7

Lata produkcji: 2017 – teraz
Segment: Crossovery/SUVy/Terenowe
DS 7 to produkowany od 2017 roku model typu crossover SUV klasy średniej (segment I; grupa premium). Projektując ten samochód, wykorzystano niektóre rozwiązania zaprezentowane w prototypie DS. Divine z 2014, choć jego pierwowzorem bezpośrednim był koncept DS Wild Rubis z 2013 roku. Zajął miejsce kompaktowych DS 6 oraz DS 4 Crossback (od niego DS 7 otrzymał jeden z członów swojej nazwy), stając się flagowym modelem francuskiej marki. Pierwszy crossover tej francuskiej marki został zbudowany na płycie podłogowej PSA EMP2 Platform, podobnie jak m.in. Peugeot 3008 i 5008. Długo wyczekiwany przez fanów francuskiej marki DS 7 jest dużym crossoverem. Mierzy 4,57 m długości, 1,62 m wysokości, 1,89 m szerokości, a pojemność bagażnika to 555 litrów. Będzie zatem największym samochodem DS-a dostępnym w ofercie na polski rynek, zastępując w roli flagowego okrętu marki model DS 5.
czytaj więcej
Powagosław

Wszyscy wiemy, po co Citroen stworzył markę DS. Po trzech latach można powiedzieć, że doczekaliśmy się samochodu, który jest w stanie sprostać jej fundamentalnej idei. DS 7 może być dla marki DS tym samym, czym Citroen DS był dla marki Citroen.

~Powagosław
Luzacjusz

SUV XXI wieku jak z podręcznika. Jest majestat, jest zadziorność, jest wielki grill, groźne spojrzenie i dynamiczna sylwetka. Ale czy tylko ja oczekuję od „Deesów” choćby nuty obiecywanej przecież awangardy i szaleństwa? Tu awangardą mógłby być co najwyżej głos Carli Bruni zachęcający do zapięcia pasów.

~Luzacjusz

DS 7 – wybierz silnik

Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

DS 7 - wyceny aut używanych

Nie wiesz na co Cię stać? Policz to z nami!
DS 7