Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o DS 7

Lata produkcji: 2017 - teraz
Segment: Crossovery/SUVy/Terenowe

Crossover SUV klasy średniej (segment I; grupa premium) produkowany od 2017 roku. W projektowaniu samochodu wykorzystano część rozwiązań zaprezentowanych w prototypie DS Divine z 2014 roku, choć jego bezpośrednim pierwowzorem był koncept DS Wild Rubis z 2013 roku. DS7 Crossback to flagowy model francuskiej marki w tym segmencie, zajął w nim miejsce ponad kompaktowych DS6 oraz DS4 Crossback (od niego DS7 otrzymał jeden człon swojej nazwy). Zbudowano go na płycie podłogowej PSA EMP2 Platform, którą dzieli m.in. z Peugeotem 3008 i 5008.

DS7 Crossback to długo wyczekiwany przez fanów francuskiej marki duży crossover. Nowy model mierzy 4,57 m długości, 1,62 m wysokości, 1,89 m szerokości, a w bagażniku pomieści 555 litrów. Będzie to więc największy samochód DS-a dostępny w polskiej ofercie. Aktualnie okrętem flagowym marki jest model DS5, który mierzy 4,53 m długości

Powagosław

Wszyscy wiemy, po co Citroen stworzył markę DS. Po trzech latach można powiedzieć, że doczekaliśmy się samochodu, który jest w stanie sprostać jej fundamentalnej idei. DS 7 może być dla marki DS tym samym, czym Citroen DS był dla marki Citroen.

~Powagosław
Luzacjusz

SUV XXI wieku jak z podręcznika. Jest majestat, jest zadziorność, jest wielki grill, groźne spojrzenie i dynamiczna sylwetka. Ale czy tylko ja oczekuję od „Deesów” choćby nuty obiecywanej przecież awangardy i szaleństwa? Tu awangardą mógłby być co najwyżej głos Carli Bruni zachęcający do zapięcia pasów.

~Luzacjusz

DS 7 – wybierz silnik

Dane techniczne DS 7

Moc silników 130–300 KM
Pojemność silników 1,6–2,0 l
DS 7 Crossback
DS 7
Aktualnie przeglądasz DS 7