Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Fiat Panda III 4x4

Lata produkcji: 2012 - 2016
Segment: VANy

Trzecia, najnowsza i obecnie produkowana generacja modelu oferowana od 2012 roku. Sylwetka auta do złudzenia przypomina swojego poprzednika, choć w porównaniu do niego, zwiększyły się rozmiary Pandy III. Podobnie, jak model drugiej generacji, ten został zbudowany na płycie podłogowej Fiat Mini platform, którą dzieli też m.in. z Fiatem 500, Fordem Ka II oraz Lancią Ypsilon III. Stylistyka samochodu była inspirowana m.in. wyglądem nowego Fiata 500. Panda III nie jest, jak Panda II, produkowana w tyskiej fabryce Fiata. Przeniesiono ją do zakładów marki pod Neapolem.

Powagosław

Fiat wyszedł z dobrego założenia: po co naprawiać coś, co nie jest zepsute. Dzięki temu Panda zapowiada się na rynkowy przebój na miarę swojej poprzedniczki. Wygląda znakomicie, trochę bardziej cukierkowo, ale wciąż znakomicie.

~Powagosław
Luzacjusz

Zupełnie nie w moim typie, ale wiem jedno. To Panda jest prawdziwym następcą tanich (również w eksploatacji), bezpretensjonalnych i prostych maluchów. Żaden Fiat 500.

~Luzacjusz

Fiat Panda III 4x4 – wybierz silnik

Dane techniczne Fiat Panda III 4x4

Podstawowe parametry Fiat Panda III 4x4
Liczba drzwi 5
Liczba miejsc 5
Średnica zawracania 9,7 m
Wymiary zewnętrzne Fiat Panda III 4x4
Długość 3680 mm
Szerokość 1670 mm
Wysokość 1600 mm
Rozstaw osi 2300 mm
Rozstaw kół - przód 1410 mm
Rozstaw kół - tył 1400 mm
Prześwit 160 mm

Publikacje o Fiat Panda

Newsy o Fiat Panda

Fiat Panda III 4x4
Aktualnie przeglądasz Fiat Panda III 4x4