Szukaj

Informacje o Mercedes AMG GT Coupe

Lata produkcji: 2014 – teraz
Segment: Auta sportowe
Produkowany od roku 2014, luksusowy samochód sportowy o nadwoziu dwudrzwiowego coupe (segment G) pojawił się na rynku zastępując model SLS AMG i został, tak jak jego poprzednik stworzony przez inżynierów fabrycznego tunera Mercedesa – AMG. Od swojego poprzednika Mercedes AMG GT odróżnia się tym, że w tym przypadku AMG nie jest tylko dodatkiem do nazwy modelu, ale figuruje oficjalnie jako „współproducent” samochodu. GT został zaprojektowany przez Słoweńca Roberta Lesnika. Mercedes AMG GT jest lekko powiązany z Mercedes-AMG Vision GT – futurystycznym prototypem z roku 2013.
czytaj więcej
Powagosław
Takie kategoryczne sądy brzmią czasem dziwacznie, ale ten jest w pełni uzasadniony: to jeden z najpiękniejszych Mercedesów w historii. Nic więcej nie trzeba dodawać. ~Powagosław
Luzacjusz
Spotkanie najlepszych tradycji Mercedesa z Porsche 911 i amerykańskim muscle car, gdzieś w głowie samochodowego rysownika ze Stuttgartu. Piękny samochód, to jasne, ale co to za piękny umysł musi być, który go stworzył! ~Luzacjusz

Mercedes AMG GT Coupe – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:
Wyszukiwarka samochodów

Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Mercedes AMG GT Coupe