Lista ocen Alfa Romeo 145 1.4 i.e. 90KM 66kW 1994-1997 (23) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Weedyy
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Skrzynia biegów- strzeliła mi ostatnio jakaś linka- koszt 480zł (!!) linka + 100zł robocizna. Dla porównania u mojego kolegi w matizie, linka kosztuje 45zł. Wahacze- trzeba uważać bo auto jest mało przystosowane na polskie drogi. Koszt wahacza (zamiennika) wynosi ok. 200zł!
~Daroo
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Poważnych usterek nie było poza jedną: padł silnik. Remont ok 4tyś. w ASO wołali 12tyś! Dostępność części (w Rzeszowie) dobra, ceny średnie.Od momentu kiedy zrobiłem silnik brak usterek.
~dzida8
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
A silnik zepsułem z własnej winy. Jedyna awaria to pompa paliwa, ciężko trafić zamiennik. Reszta rzeczy, a trochę ich jest to wynik zużycia i zaniedbań poprzedniego właściciela.
~Kicia
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Jak do tej pory nie mam prawa narzekać, bo poza standardowymi wymianami rzeczy wymienianych w każdym aucie typu klocki, amortyzatory, olej itp, nie wymieniałam nic
~tonic13@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
co do powazniejszych napraw to standart klocki szczeki hamulcowe, wymiana paskow rozrzadu ,galki kierowniczej no ale to normalne po takim przebiegu
~nuqio@kjhbs>pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
bardzo awaryjna silnik wałki rozrządu kontrolki mrugają jak na choince abs szwankuje wachacze co roku awaria centrali wtrysków
~agn.allegro@interia.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
za krotko jezdze zeby to ocenic. Moge powiedziec ze jest dobrze zabezpieczony przed korozja, bo 7 letni nie ma sladu rdzy
~Alfisti
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Zaliczyłem jak narazie jedną. Jak na ten wiek i przebieg, i to co gadają o AR to mało, prawda?
~Pemo-pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Mialem problem z silnikiem i z komputerem. Dopiero 3 mechanik mial jakies pojecie o boxerze.
~Gramaton@interia.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Dwa lata jazdy po naszych drogach i jak narazie bez usterki.