Lista ocen Alfa Romeo 145 1.9 TD 90KM 66kW 1994-1999 (7) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Witam Byłem właścicielem tego auta ponad 4 lata i nikt mi nie wmówi że Alfa to jakieś złomy. Fakt jak kupowałem go strasznie się bałem bo nasłuchałem się opowieści o alfach. Nie będę się rozpisywał. Maiłem Alfe 1.9 TD i przez 4 lata musiałem pamiętać tylko o tym żeby w baku była ropa. Naprawdę nudne auto jeśli jesteś majsterkowiczem - tu nie podziałasz. Co dwa lata wymiana wahacza od strony pasażera (116zł) i po 4 tatach od strony...
~Joker
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Marka padła ofiarą konkurencji - VW - a szkoda bo auta są naprawdę dobre, ekonomiczne a przy tym bardzo ładne. Szkoda że na forach nie wypowiadają się Ci co mieli Alfę tylko Ci co mają inne auta i czytają głupoty dzieci. Ja miałem Audi i VW i dziekuję za ich taczki -nigdy więcej! Ale kołowrotek Pana K. trwa i póki co na wsiach odnosi sukcesy!
~greg
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Ludzie mogą mówić co chcą ale do ALFY trzyba mieć odpowiednie podejście! A poza tym popatrzcie na samochody z tego segmentu w tych latach:) nie mają szans bo 145 jest poprostu niepowtarzalna!!!!!!
~Adam jox69@wp.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Polecam to auto -warto być miło zaskoczonym. Z pewnością stereotypy o alfie tu można wrzucić między bajki. Zero rdzy, oszceędny i mały a zarazem dobry dla rodziny 2+2.
~łenio
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Alfy nie kupuje się myśląc o roczniku ani o utracie wartości. Kto szuka wyjątkowego pojazdu zainteresuje się alfą inni jeźdzą golfami..
~adam
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Dużo przestrzeni tak dla kierowcy jaki i dla pasażerów z tyłu. Widoczność rewelacyjna a samochód ten ma "coś" w sobie.
~lukas
super furka