Lista ocen Alfa Romeo 146 (130) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 174 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szymekzn@interia.pl
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Do uniknięcia poważnych usterek musimy spełnić kilka warunków. Musimy jeździć z głową [ Alfa to nie Ferrari] pilnować przeglądów i wszystko na czas wymieniać.Podstawa to olej i nie wrzucanie silnika na wysokie obroty zaraz po odpaleniu,do tego wymiana kompletnego rozrządu na czas...
~Master
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Samochód stanał na drodze 3 razy. Wszystkie trzy razy byly spowodowane nie ladowaniem akumulatora. Dwa razy okazalo sie, ze woda dostawala sie do alternatora i padl a raz pękła rolka od alternatora i pasek był nie naciągniety. Innych usterek nigdy nie bylo.
~ramzes
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
jeżeli auto sie użuykuje to jest wszystko ok ale jezeli sie kupi i nie wiadomo nic o nim (komis) to po nawet nie długim czasie może wystąpić sporo usterek. często miska olejowa bo jest strasznie nisko umieszczona.
~alf
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
co 20tys km wariator?to chyba lekka przesada?wlasnie szykuje sie do wymiany kolejnego po przejechaniu dokladnie 24tys km,no i stadnart-alternator ale o tym nie trzeba chyba uzytkownikom wloskich aut przypominac
~RADEK
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
J/W CZYLI SPRZĘGŁO. Z PASKIEM NIE MIAŁEM PROBLEMÓW BO SŁUCHAM MECHANIKÓW KTÓRZY RADZĄ GO ZMIENIAĆ CO 60 TYS KM I TO BEZWZGLĘDNIE BO POTEM KOŃCZY SIĘ TO ZERWANIEM. TE 120 TYS DO WYMIANY WEDŁUG INSTRUKCJI TO JAKAS FIKCJA.
~Toyota nalepsza
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Auto zawodne psuje się bardzo często począwszy od zamków które zamarzają w zimę poprzez zawieszenie ,wadliwe i psujące sie ogrzewanie problemy z alternatorem odchodzące uszczelki nie polecam go w ogóle.
~GASIOR@OGGY.PL
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
KUPIłEM Z PADNIETą SONDą LAMBDA ZRESZTą BOSCH CZYLI NIEMIECKA PRECYZJA;)) I ZNóW Ją ZAłOZYłEM BO ORGINAł POWINIEN BYC MAGNETI MARELLI ALE 540 PLN (TO JEST FIRMA KTóRA DOSTARCZA NP ALTERNATORY DO FERRARI F1 ;)
~croolick
Hatchback 1.8 i.e. 16V T.S. 144KM 106kW
Troche na wyrost, ale wiem, ze powazne usterki zadko sie Alfom zdarzaja, jesli maja wlasciciela, ktory o nie dba. Moja poprzednia Alfa nigdy nie miala powaznej usterki na dystansie 110 kkm
~croolick
Hatchback 1.7 i.e. 16V T.S. 140KM 103kW
Moja poprzednia Alfa nigdy nie zwaiodla w trasie a przejechalismy przeszlo 110 kkm. Nowej daje kredyt zaufania, zwlaszcza, ze poprzedniej wlascielece nie bylo milo sie z samochodem rozstawac.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 146
10,2
10,7
~Tomek
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Przekonanie, że Alfy się sypią w moim rzypadku się nie sprawdziło. Zamieniłem 10 letniego Golfa na 10 letnią Alfę i muszę powiedzieć, że nie mam żadnych problemów. W przeciwieństwie do Golfa...