Lista ocen Alfa Romeo 146 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW 1997-2001 (55) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Limak
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Najpierw na 185/65R14 Yokohama C.Drive. Kleila sie drogi jak marzenie. Pozniej felgi od wersji QV/ti i 195/50R15 Turanza ER300. Opony slabe. Zdecydowanie lepsze byly Yoko. Ale prowadzenie mistrzowskie. To jest to za co kocham ten samochod najbardziej - 100% pewnosc prowadzenia. W kazdych warunkach. Pomimo braku ABSu, ESP czy jeszcze innych wynalazkow...
~Piotr
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Dobrze trzyma się na zakrętach ale okropnie twarde zawiesznie czasem denerwuje bo czuć w niej każdy najmniejszy dołek , kierowica jest za duża a wspomaganie za delikatne , leciutki ruch kierownicą nie wystarczy aby ominąć przeszkodę dla kobiet może to i dobre bo łatwo jest parkować .
~Master
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Samochod wchodzi w zakręty rewelacyjnie. Nigdy sie nie balem, że wylece na zakręcie czy rondzie nawet przy wiekszych prędkościach. Jezeli chodzi o tlumienie nierownosci to z tym juz jest troche gorzej :)
~Sławek Tczew
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Poczatkowo to myślałem ze to wóz drabiniasty, ale jak już się z tym oswoiłem i poznałem zalety, to stwierdziłem że to zawieszenie pozwala zrobić to czego w innych miękkich autach NIEWOLNO.
~Diego2oo3
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
drogi trzyma sie bardzo dobrze, hamowanie jest trochę słabe ale to i zależy od klocków w dużej mierze jeśli ktoś ich nie wymieniał od początku zakupu to nie ma się co dziwić że auto słabo chamuje.
~ziza
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Prowadzi się bardzo dobrze, jednak zawieszenie jest niekomfortowe. Do tego częste awarie zawieszenia, które nie jest szczególnie drogie, jednak częstotliwość napraw bardzo duża.
~Axel
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Autko dobrze trzyma się drogi szczególnie na zakrętach, jednak biorąc pod uwagę stan polskich dróg nie polecam gdyż zawieszenie nie nadaje się na polskie drogi - sypie się
~jaca
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
DOSKONALE jak na swoją prostą konstrukcję. Zadnej elektroniki, a jezdzi jak po synurku. Tworcy, Passata chyba to podpatrzyli i pozazdroscili bo nowz ma podobne zawieszenie
~prezes
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
zadne auto sie tak nie czyma jak alfy. Ci ktorzy jezdza opelkami i mówia ze ich auto sie czyma chyba nigdy w aucie z dobrze zestrojonym i twardym zawiasem nie jezdili
~darnok_tar@wp.pl
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
w zakrety 90 stopni wchodzi jak prawdziwe 4x4 ciezko wyprowadzic ja z rownowagi ale jak juz to sie stanie to jeszcze trudniej wrocic do jazdy na wprost ale ogolnie spoks