Lista ocen Alfa Romeo 146 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW 1996-2001 (81)

~grazziano
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
To nie auto dla pierdasow , lubiacych siedziec i bujac sie w miekkim fotelu. Prawdziwa przygoda z pasja.
~waligora@esoftcom.pl
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
świetne auto - polecam. Po przejechaniu 275 000 km mogę coś na ten temat powiedzieć. Wadą jest wysoka cena samochodu i wysokie koszty eksploatacji
~ziober
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Wbrew obiegowej opinii, a wg. mnie; jest to samochód, który spełnia swoje zadanie - jeździ i to raczej w sposób bezstresowy. Jakość wykonanie szczegółów: nie jest to ALFA 147 czy Lexus. Koszty eksploatacji samochodu do przyjęcia. Częstotliwość przeglądu co 20000km. Warto, mimo wszystko, robić je w ASO- ceny jednak czasami wręcz absurdalne.
~pbajda@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Jasne, ma wady, mogłaby być ekonomiczniejsza, części mogłyby być tańsze... Ale to alfa! Ją nie kupuje się z rozsądku, tylko sercem. Chciałem - mam i wiem, że następna będzie 156 lub 147.
~rachu
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
piekna stylistyka , piekny motor , dobry komfort , osiagi, wnetrze nie odbiega od luxusu, wskazany tuning poprostu jeszcze piekniejsza
~@@@Kwiat@@@
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
samochód jest idealny, trzeba poprostu o niego dbać, wtedy nei powinno sie nic psuć. jest możliwość szybkiej jazdy, więc trzeba uważać aby nie spowodowaćżadnej kolizji. nie można przesadzaćz prędkościami, ponieważ samochód jest w stanie osiągnąć dużą prędkość. Ogólnie polecam samochód. Nie jest to jużniska klasa. Samochód piękny. Uważać na wariator... To tylko maszyna, moze się popsuć tak jak każdy inny samoochód...
~cezary855
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
jesli zamierzasz kupic alfe to pamietaj o jednym ze stanie sie ona członkiem rodziny i jaknie bedziesz dbal o nia to ona ci to odwdzieczy !!!
~heniuk@bsb.com.pl
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Podoba mi się ten samochód -jestem zadowolony. Ma pewne mankamenty jak w.wspomniałem z gaśnięciem. Dałem sobie narazie z tym spokój bo teraz w chlodniejsze dni nie gaśnie.Oddanie do servisu to strata czasu-trzymaja samochod kilka dni i nic nie usuna bo po pierwszym odpaleniu już wszystko OK. Zauważyłem slaba jakosc plastików na słupkach i progach- wycierja się i prześwituje niebieskie tworzywo. Bieg wsteczny!! Dlatego tylko ocena 4
3,5
~siemek
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Biegi wchodzą dobrze oprócz wstecznego,ale to normalne wada z fiata. (Skrzynia biegów)
~Kali
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Auto ze sportową żyłką, należy dbać o wymianę podzespołów, które ulegają eksploatacji (klocki, paski, płyny) i wszystko będzie ok. Jedyne co mi się przytrafiło to zachaczenie o nierówności w drodze(dość niskie przednie zawieszenie) i urwałem rury wraz z katalizatorem. Wymiana tego w boxerze to dość drogi zabieg bo kosztuje ok. 1800 zł. Nie licząc tego że czekałem na tą część 10 dni, bo właśnie jechała z turynu