Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW 2000-2010 (37) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzykAR
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Szukając odpowiedniego pakietu ubezpieczeń, co różniejsze towarzystwa wmawiały mi, że mój model wart jest ok 20 000 - 24 000 zł. (Rocznik 2000, pierwsza rejestracja 2001, 93K przebiegu). Ja upolowałem model z polskiego salonu od pierwszego właściciela za 15 000zł. Auto w świetnym stanie technicznym, skóra, system HI FI BOSE, alufelgi etc. pełna opcja. Wg. mnie licząc nawet koszty ewentualnych poważniejszych awarii relacja jakości do ceny jest...
~marines
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
nie jest zle, ale moglo by byc lepiej, szczegolnie gdyby pod maska tetnil Alfowski silnik - niestety fiat idzie w kierunku komfortu, duza masa, dupowozowy zawias, pelno elektroniki, nieodlaczalne VDC - to juz nie jest CuoreSportivo - raczej ociezale CuoreSportivo z emeryckim brzuszkiem w fiatowskim wydaniu, jesli jak ktos chce naprawde poczuc CoureSportivo to powinien kupic sobie jakas Alfe sprzed lat, z aluminiowym Alfowskim silnikiem i bez...
~karol@agencjamg.com
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Za swoje auto dalem niewiele ponizej 30 tys. Ale za to co w nim otrzymałem - Rewelacyjne nagłosnienie prestizowej firmy BOSE - Światła Ksenonowe - Czujnik deszczu - Tempomat - Rozbudowany komputer pokładowy ( wraz z wyswietlaniem inforamcji o CD , radiu) - "Fallow me to home" ( przy wyciagnieciu kluczyka i "mignieciem" siatłami długi auto rozbłyskuje swoim siatłem ksenonowy i "odprowadza nas do domu) - 16 Calowe Felgi dobrej firmy
~nieskazitelny
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Myślę, że mimo wszystko ze względu na bardzo ładnie narysowaną linię nadwozia, świetne zawieszenie, dobre silniki oraz dobre wykończenie wnętrza stosunek jakości do ceny jest doskonały. Szczególnie, że ze względu na opinię awaryjnych Alfy 147 są tańsze od swoich rywali w tej klasie.
~KUBA
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Powtórzę jak wszyscy: Nowa kosztuje majątek. Jak kogoś stać - proszę bardzo :) Ja kupiłem 7-letnią za mniej niż 20% ceny nowej. Z wyglądu dosyć zadbana, technicznie jak się okazało już mniej. W porównaniu do Golfa, A3, Corolli, Civica tańsza, ładniejsza i z lepszym wyposażeniem.
~podstamer
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Auto z topowym wyposazeniem tylko bez nawigacji. Dynamiczny silnik, ciekwy design - za taka cene bylaby welurowa tapicerka i klima manual z halogenami z duzo wiekszym przebiegiem sprowadzonym z DE w samochodzi popularnym na rynku wtornym.
~k_krajewski@o2.pl
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Dosyć drogi w tej mojej wersji (katalog 95 tys.) Ale tej samej klasy Golf w tym wyposazeniu (pełny wypas) ma cene katalogową 115 tys a Audi A3 120 tys. Myślę ze z tym wyposażeniem może z powodzeniem konkurować z innymi w tej klasie...
~Michał Romański
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Za egzemplarz z 2001 roku właściciele życzą sobie od 9-10 tys. do nawet 14-15 tys. Ja polecam rozglądać się za tymi droższymi modelami, bo jest większa szansa, że trafimy na rewelacyjnie utrzymany model!
~raf
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Kupiłem 3 letnią z 35kkm przebiegu, jak za dobrze wyposażone auto (wszystkie systemy wspomagające, skórzana tapicerka, dobre audio) cena na poziomie 50% salonowej wydaje się bardzo atrakcyjna.
~mephisto
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Za te pieniadze nie ma drugiego takiego auta z taka stylistyka i wyposazeniem. Dlugo sie zastanawialem na co zmienic autko po sprzedazy i ... kupilem znow 147 z silnikiem JTD :)
Alfa Romeo 147 Hatchback