Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW 2000-2010 (81)

~ERNI Koszalin
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
wystarczy jeden obrót kierownicą i mamy pełny skręt :) (Układ jezdny)
~pawko133
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Uwazam ze jet to auto dla osoby ktora za nie wielkie pieniadze chce znalezc kompromis miedzy komfortem jazdy a sportowymi osiagami. Jesli trafimy na zadbany egzemplarz i bedziemy dbali o nia to z pewnoscia odwdzieczy nam sie podczas jazdy.Jesli chodzi o zawieszenie to wystarczy kupowac troszke drozsze zamienniki tj.(TRW, SKF, FAG)a nasza alfa pokaze na co ja stac przy pokonywaniu ostrych zakretow przy duzej predkosci. Bardzo dobrze trzyma sie...
~von mjut
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
coś czasem popiszczy, na nierównościach czasem słychać coś przy fotelu pasażera. poza tym, typowa dla Alfy usterka z poduszkami. przy przesuwaniu i grzebaniu pod fotelem trzeba uważać na kostkę od poduszek. przesuwając fotel kostka poruszyła się i teraz świeci się kontrolka od PP. niestety trzeba z tym jechać na wykasowanie błędu, ponieważ w tym momencie poduchy są wyłączone. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~daveole
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Samochód jest naprawdę super. Dynamiczny silnik, sportowy charakter i prześliczny wygląd. Wydaje mi się, że jednak nie jest tak do końca dopracowany chodzi o te drobiazgi, które często muszę naprawiać.
~Tomi
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
pewna zmiana biegow i bezproblemowa.Chociaz rzadko na trasie sie jej uzywa poniewaz jest fantastyczny moiment obrotowy. (Skrzynia biegów)
~kuble119@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
bez zastrzeżeń może poza 1 i 3 biegiem ale 2,4 a nawet 5 dają dużo satysfakcji:) (Skrzynia biegów)
~tomaszek1904@vp.pl
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Podobno alfę kupuje się sercem, inne auta rozumem. Miałem wiele aut, ale tylko z nią rozmawiam i następna też będzie alfa.
~Sensej
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Silnik spisuje się doskonale, bardzo ekonomiczny a zarazem całkiem niezłe osiągi. (Silnik)
~Paweł Zielona Góra
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Żaden inny samochód który posiadałem nie trzymał się tak dobrze drogi. (Układ jezdny)
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 147 Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
6,7
~Asia
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Moje ukochane auto!!! Nie dosc ze niezawodne, to do tego sliczne!!! Alfa Romeo ponad wszystko!!!
Alfa Romeo 147 Hatchback