Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW 2000-2010 (81)

~yugolexx
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Idealne jak dla mnie połączenie kultury pracy (jak na diesla), elastyczności i ekonomiki. Żwawy, niezawodny praktycznie bezobsługowy silnik. (Silnik)
~GLOVASH
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Jeśli szuka ktoś ciekawego auta i nie musi to być GOLF to warto pomyśleć o Alfie. Łatwo trafić na zadbane auto, z realnym przebiegiem, które przez dłuższy czas jeszcze bezproblemowo posłuży przy odrobinie pracy.
~Seraf164
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Ogólnie największe wrażenie robił silnik, gdyż jak się okazało w ASO stwierdzono, że auto miało przejechane 1147 tyś km co akurat było bardzo możliwe bo auto jako nowe było kupione przez firmę i było 2 osobowe. Zgodnie z kartą pojazdu byłem 11 właścicielem auta także przebieg odczytany z komputera jest bardzo możliwy.Jeśli chodzi o mechanikę bardzo dobre auto. Przez 50 tyś. km nie było jakiejkolwiek awarii mechanicznej. Jedynie czasami przy...
3,6
~metys@go2.pl
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Ma duzo wad. Gdyby nie ladny wyglad (szczegolnie ze posiadam wersje ze sliczna czerwona skora) to bym ten samochod od razu sprzedal. Za te pieniadze moglbym miec A3 TDI lub Corolle 1,6 ale te samochody nie rzucaja sie tak w oczy. To jedyny plus Alfy.
~Velgar
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Świetny samochód do miasta i dłuższe trasy. Doskonały silnik i wielka przyjemność z jazdy.
~pawel92
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Fajne auto dla młodych ludzi którzy lubią mieć auto ze sportowym zacięciem (18-30lat)natomiast starsi ludzie mogą narzekać na zbyt sztywne zawieszenie akurat dla mnie to plus ;)
~Kamil AR147 1.9 16v
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Alfa to samochod nie dla kazdego, o wloska bella dbaj dobrze a da ci tego co chcesz. Ta wersja jest trzecia w osiagach w modelu 147 po GTA i 1.9 150km. Da sie to zobaczyc. O ile przyspieszenie na 1 i drugim obrocie daje do zyczenia o tyle 3-4-5 bieg przyspiesza bardzo szybko przy niskich 2-3 tys. Reklamowane przyspieszenie tego modelu do 100 - 8,9s nigdy nie sprawdzalem, choc nie mam czego sie czepiac jak na 140km. Ekonomicznosc w stosunku do...
3,6
~manager14
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Alfa bardzo miło mnie zaskoczyła. Do tej pory nie miałem dobrego zdania o alfach ani o żadnym samochodzie fiatopochodnym. Zmieniłem zdanie po 2-ch latach eksploatacji. Alfą 147 jeżdżę od 2-ch lat służbowo. W tym czasie przejechałem ok. 80.000 km. I nic - żadnych powaznych usterek. Oprócz przeglądów były 2 naprawy - wymiana cięgna zmiany biegów, gdyż zaczęło zbyt ciężko chodzić. Druga usterka to również wymiana linki, lecz tym razem od hamulca...
3,5
~M
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Po krotkiej przygodzie z 147 2.0 TS i zakochaniu sie w tym aucie, postanowailem kupic kolejna Alfe 147JTD. No i kupiłem za 20tys. , włożyłem 10tyś, sprzedałem za 10tyś = minus 10tys. wydane na naprawy i czesci po 3 latach jazdy. Pelnej listy napraw nie pamietam.
~Dawid
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Ten samochód to jak Piękna i Bestia w jednym. Samochód jeszcze nigdy mnie nie zawiódł w trasie. Chcesz żeby była wdzięczna to musisz o nią dbać. Jest to mój pierwszy samochód i wiem że następna też będzie Alfa.
Alfa Romeo 147 Hatchback