Lista ocen Alfa Romeo 147 (197) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 191 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~147 Bianco Polare
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Wystarczająca dla kierowcy i pasażera obok, mam 181 cm wzrostu i bez problemu mogę usiąść za sobą jeszcze z pewnym zapasem miejsca na kolana także uważam że jest w sam raz z przestrzenią .
~Marcin_yugo
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Bardzo wygodne auto. Jak to w tym segmencie - zdecydowanie lepiej mają pasażerowie z przodu, ale na tylnej kanapie też nie jest źle, nie brakuje miejsca na głowę, może odrobinę więcej przydałoby się na nogi.
~007
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
jeżeli chodzi o 2 miejsca z przodu to jest doskonale,ale gdy te osoby zapewnią sobię idealną pozycję może być gorzej tym z tyłu...na szczęście ja generalnie podróżuję w 1-2osoby czyli jest perfekcyjnie:)
~ERNI Koszalin
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
SUPER wykonczenie wnętrza ja mam skóry.klima,navi jakosc materialow wykonczeniowych jest niesamowita wszytko ma swoj wloski styl a zarazem funkcjonalne! z tylu bardzo duzo miejsca jak na 3drzwiowca!
~ road warrior
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
z przodu doskonala,z tylu nie polecam,ale od biedy ujdzie.tutaj dodam ze nie lubie jak jedzie ktos z tylu bo sie boje ze jak ktos wjedzie to zgina.wiec troche skrzywiona jest moja opinia
~Tomasz
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Miejsca z przodu było wystarczająco lecz z tyłu wygodnie mogły jechać maksymalnie dwie osoby, jak juz pisałem wielkość bagażnika również zostawiala wiele do życzenia
~nieskazitelny
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Przestrzeń dla kierowcy jest wystarczająca, nie ma problemu małej ilości miejsca na nogi i kolana nie obijają się o deskę. Minusem może być przeciętna ilość miejsca na tylnej kanapie.
~Jerzy
Hatchback 1.9 MultiJet 8v 120KM 88kW
Jak to w tej klasie przeciętnie, choć żona jeździ mini i rozmiarowo auto identyko, a miejsca OGROM, cenowo 20-30% różnicy i to chyba proporcjonalnie do miejsca ;)
~a_s_i_a
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Jest przemyślany. Niepozornie wygląda z zewnątrz. wszystko masz pod ręką, siedzi się wygodnie jak na kanapie no i jest duzo przestrzeni dla pasażerów i z tyłu i z przodu
~jaca
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Dla kierowcy miejsca jest dosyć, chyba że ktoś ma ponad 190 cm. O dziwo z tyłu też nie jest źle, a przynajmniej znacznie lepiej niż w golfie 4. W piątkę nie podróżuje się komfortowo.