Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan 1.8 16V T.S. 144KM 106kW 1997-2003 (102) - Całokształt

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Flood
Sedan 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Hmm,czytajac wszystkie komentarze zastanawiam sie czy ci ludzie jezdzacy alfami oraja pola czy to tylko ja mam szczescie ze jeszcze nie mialem zadnej usterki,mowiac szczerze goraco polecam,wrazenia z jazdy gwarantowane !! w tym przedziale cenowym nie ma lepszego auta !! nie wspominajac juz o wygladzie
~bart
Sedan 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Co tu pisac. Najlepiej jezdzi gdy przyspiesza i hamuje-ostro. Delikatnie-nie do jazdy. Auto na niedziele, nie do intensywnej ekspoloatacji-na codzien. Po roku masz go dosyc. Chyba ze nie jezdziles nigdy niemcami i japoncami, a poza tym nie liczysz pieniedzy wydawanych na to auto.
~Romeo
Sedan 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Uważam,że to najładniejsza furka w tej klasie,ale nieustannie są z nią jakieś kłopoty,które złoszczą mnie okrótnie.Nie kupię więcej Alfy,chyba,że znów się w jakiejś zakocham,a jak wiadomo w tym przypadku rozum nie będzie miał nic do gadania.
~zymelka
Sedan 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Jak na auto w nie największym przedziale cenowym wypada bardzo dobrze. Najgorsze jest spalanie, ale satysfakcja z jazdy powalająca. To auto ma duszę. Myślę, że kolejne moje auto będzie też pochodzić z włoch i mieć logo ALFA ROMEO. ;)
~Fan156
Sedan 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Moja czarna Włoszka jest piękną kobietą; miła w dotyku (skórzana kierownica), świetnie się prowadzi, co prawda ma swoje słabe strony, ale nie wygląda jak bufoniasty Passat czy gejowate BMW. Polecam wszystkim heteroseksualnym!
~xzvs50
Sedan 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Zawieszenie oraz komfort jazdy na dosc wysokim poziomie (wyzej od forda mondeo nissana primery, toyoty avensis) Bardzo drogie czesci zamienne, samochod 5-6 letni czesto sie psuje, nie przystosowany na polskie drogi
~Paul.Koriath@dhl.com
Sedan 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Wydaje mi sie ze z wygladu jest to w dalszym ciagu jeden z najladniejszych samochodow, ale nie tylko oko powinno sie cieszyc, takze niezawodnosc, ktorej w dalszym ciagu tutaj brak powinna rowniez duza role grac.
~gordziowani156
Sedan 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Alfa jest to autko dla ludzi któży wiedzą czego chcą od życia może nie należy do oszczędnych ale niema nic za darmo , to przyspieszenie i moc w pełni ją usprawiedliwia daje frajde z jazdy :-)
~pysio7
Sedan 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Dlaczego kierowcy Alfa Romeo popołudniu nie mówią Dzien Dobry ?? ponieważ już wszyscy widzieli sie rano w serwisie. Top cała prwda o tych autach poprostu zatwardzenie nie samochód miałem i szczerze odradzam
~apzz@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Mój komantarz jest również wcześniej - po 120 tys. km przebiegu. Proszę porównać. Alfą przejechałem 202 tys. km to chyba moja ocena jest miarodajna. Auto jest OK. Wcześniej miałem VW, Opla, Forda i BMW
Alfa Romeo 156 I Sedan