Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan 2.4 JTD 150KM 110kW 2002-2003 (5) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Archiex
Sedan 2.4 JTD 150KM 110kW
elektryka jednak nie dokuczająca zawsze np system vdc żeby tylko się nie włączył bo usterka i trzeba silnik wyłanczać by błąd usunąć a przy błędzie można mieć wypadek system abs zadziała przy usterce w nieoczekiwanym momencie i jest po ptaszkach następnie to szyba lewa tył się nie otwiera kolejne alternator urwane koło masowe pasek do wymiany i koło koszty 600 zł za samochód który ma już 10 lat massssakra w hondzie o wiele taniej ale tutaj...
~Zdegustowany_Alfa
Sedan 2.4 JTD 150KM 110kW
Układ zasilania paliwa (może akurat w mojej zchipowanej) troszkę zawiódł moje oczekiwania. 190tys - siadła pompa w zbiorniku,230tys pompa wysokiego ciśnienia niewyrabia. Ponadto EGR i przepływka musiały iść na wymianę.
~Mario
Sedan 2.4 JTD 150KM 110kW
Trzeba uważać na dziury zawieszenie jest bardzo dobre ale jego konstrukcja nietrwała na nasze dziurawe drogi (mozna porównać do bolidu F1) Jak jeżdzisz z głową po złych drogach to przetrwa.
~sly
Sedan 2.4 JTD 150KM 110kW
To wszystko zależy od mechanika. Jak dobrze określi usterkę i zniweluje je minimalnym nakładem - to cieszysz się nieprzerwaną radością z jazdy bez zbędnych nakładów.
~brzoskwinka1(beztego)@interia.pl
nie stwierdzono