Lista ocen Alfa Romeo 156 II Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW 2003-2006 (6) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~batmat
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jak do diesel, dość wolno się nagrzewa. Mnogość kratek wentylacyjnych sprawia, że możemy dostosować nawiew tak jak nam się tylko podoba. Sam nawiew nie jest zbyt głośny, działa sprawnie, nie miałem z nim problemów. Miły akcent to nawiew na tylnych pasażerów. Kilka razy już się sprawdził, działa i to całkiem nieźle w lecie i w zimie.
~dex
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Dwu strefowa automatyczna klimatyzacja. Co więcej jest potrzebne do życia. Auto w zimie nagrzewa się poprawnie. (Często alfy które można kupić maja walnięty termostat lub czujnik 150 zł i problem z głowy)
~Sadzik
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Długo się nagrzewa zimą, na początku myślałem że to wina termostatu ale po wymianie nie było lepiej...trzeba wsadzać karton ;P Jak się nagrzeje silnik to skwar, climatronic wzorowo...
~FABIAN8211
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
WENTYLACJA OK POD WARUNKIEM ŻE MASZ SPRAWNY TERMOSTA I WYMIENIONY FILTR KABINOWY, KLIMA OK. CHŁODZENIE PASAŻERÓW Z TYŁY RÓWNIE DOBRE,
~użytkownik
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
klimatyzacja automatyczna działa doskonale - trzeba tylko dbać. Ogrzewanie zimą też bez zastrzeżeń.
~PERLIM@OP.PL
JAK POWYZEJ