Lista ocen Alfa Romeo Brera (14) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pafka
Coupe 1750 TBi 16v 200KM 147kW
W 90% jeździłem w trasie. Najniższe spalanie jakie zanotowałem to 6,47 l/100 km, przy bardzo spokojnej jeździe. Normalne spalanie w trasie to 8-9. Przy bardziej dynamicznej jeździe spalanie podchodzi pod 10 litrów. Trochę gorzej wygląda spalanie przy prędkościach autostradowych. Przy tempomacie ustawionym na 140 km/h, i przy jeździe czasem trochę szybszej, czasem trochę wolniejszej, spalanie wychodzi 10,5 - 11,5 l/100 km. W mieście średnia...
~Dariusz
Coupe 2.4 JTDM 20v 210KM 154kW
Nie jest to samochod tani w utrzymaniu. Jak szukasz konia roboczego to kup Passata w TDI. Auto nawet w dieslu pali swoje (licz 8-9l minimum). Czesci sa dosc drogie ale znowu nie nalezy ich porownywac z czesciami do passata. Jezeli porownac z innymi autami w tej klasie to czesci i materialy eksploatacyjne sa duzo tansze niz w innych autach o podobnych osiagach i podobnym przeznaczeniu.
~Grzesiek
Coupe 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
Na te możliwości, elastyczność, dynamikę - super. Jak ktoś chce mieć 5/100 - polecam fabię... Średnio miasto ok 9 (niespokojnie do 11), poza miastem spokojnie - ok 7-8, niespokojnie i szybciej 9-10. Koszty części eksploatacyjnych - nie powodują spustoszenia w kieszeni, zaskakująco przyzwoite.
~dannz@wp.pl
Coupe 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
Wersja 2.4 JTD jest bardzo elastyczna, jednak trzeba się przyzwyczaić, że mimo, że to diesel, to przy dającej radość jeździe 9,5l pożre. Przeglądy tańsze niż w BMW, czy Audi, ale oczywiście droższe, niż w popularnych markach. I tak radzę jednak korzystać z ASO.
~eluwina
Spider 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
Jest to zabawka i trochę kosztuje. Bez zapasu gotówki nie ma co kupować tego auta, ja po włożeniu około 30% ceny zakupu mogę dopiero powiedzieć że jest w dobrym stanie pozwalającym na bezpieczny wyjazd na dalsze wakacje bez awarii po drodze.
~Marcin
Coupe 1750 TBi 16v 200KM 147kW
Po prostu jak dbasz tak masz - można nie inwestować i będzie ok, a można być perfekcjonistą...
~lacheta07
Spider 2.4 JTDM 20v 210KM 154kW
Spalanie - nie mogę zejść poniżej 12 litrów. Poza tym ok. Ubezpieczenie jak na takie auto też nie ma problemu
~Kristofer
Coupe 3.2 JTS 24v 260KM 191kW
Nie komentuje bo po co!! Powiem tyle wrażenia kosztują i są warte pieniędzy wydanych na paliwo!!
~Olo
Coupe 3.2 JTS 24v 260KM 191kW
Coz pali sporo, ale relatywnie biorac pod uwage smoka pod maska jest OK
~Adam
Coupe 2.4 JTDM 20v 210KM 154kW