Lista ocen Alfa Romeo Giulia II Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW 2016-2019 (6) - Ergonomia

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomi
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Wszystko na swoim miejscu, intuicyjna obsługa multimediów, trybów jazdy itp. Fajna wielofunkcyjna fajera z obsługą tempomatu. Przyciski do ustawień fotela wymagają nauczenia się, nie zawsze się trafia na nie od razu, ale umówmy się, używa się ich raz na boży rok. Reszta naprawdę ok, auto szyte pod kierowcę.
~DS
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
W Alfie czujemy się jak w aucie sportowym. Wszystko co pradwa w zasięgu ręki, utrudniony dostęp do sterowania fotelem o czym już wspominałem, poza tym bez większych uwag. Jest ok. Duzy plus: monitor ładnie wbudowany w deskę rozdzielczą zamiast obskurnego tableta u konkurencji.
~Zadowolony :)
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Wszystko na swoim miejscu,łatwy dostęp , łatwa obsługa nie trzeba sie zastanawiać , bardzo intuicyjna obsługa, minus do nawigacji która ma uciążliwe wybieranie poszczególnych liter. Wybieranie głosowe niestety nie zawsze dobrze działa.
~ANDY
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Miałem w życiu ponad 20 aut i uważam, że Giulia ma doskonale zaprojektowane wnętrze pod względem ergonomii - każdy przycisk jest dokładnie tam gdzie powinien. Szczególne uznanie za bardzo wygodne manetki zmiany biegów przy kierownicy.
~A. jak Alfa
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Dla mnie super, wszystko na swoim miejscu, schowki, pojemniki na kubki itp. Bardzo szeroki zakres regulacji foteli. Przełączniki świetnie rozplanowane.
~molsza
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Schowek przy kierownicy po lewej, schowek od łokciem, małe schowki w drzwiach ale wystarczjący z przodu. Z tyłu uhchwyty na kubki dla dzieci.
Alfa Romeo Giulia II Sedan