Lista ocen Alfa Romeo Giulia II Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW 2016-2019 (5) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomi
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Nie jeżdżę jako pasażer więc ciężko ocenić. Dla kierowcy miejsca wystarczająco (mam 186 cm), nie mam odsuniętego na maxa fotela, za mną można normalnie usiąść. Mam wrażenie, że w konkurencyjnym A4 czy BMW 3 jest minimalnie więcej miejsca, ale może to też kwestia foteli sportowych, które otulają siedzących.
~DS
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Kto chce mieć bardziej pojemne auto, w kórym podróż jest bardziej komfortowa niech wybierze Stelvio, chociaż i w Stelvio podróż jest komfortowa we 4 osoby. Kupując Giulię liczymy się z gabarytami rzędu BMW 3 i nie uznaję to za minus. Wielkość auta to rzecz względna i indywidualna dla każdego z nas.
~A. jak Alfa
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Jeżdżę sam lub w dwie osoby więc mógłbym dać 5* , bo dla 2 osób jest bardzo przestronnie, ale z tyłu jest zdecydowanie zbyt mało miejsca na nogi dla pasażerów. Same fotele bardzo komfortowe, mam wersje luxury.
~ANDY
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Z przodu bez uwag. Mam 188 cm i fotela nie muszę przesuwać maksymalnie do tyłu. Szerokość również wystarczająca. Na tylnej kanapie już trochę mniej miejsca. Raczej nie jest samochód rodzinny typu SUV lub VAN .
~Zadowolony :)
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Ilość miejsca w środku robi wrażenie , miejsca jest full !
Alfa Romeo Giulia II Sedan