Lista ocen Alfa Romeo Giulia II Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW 2016-2019 (6) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DS
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Niepokojące "noszenie" tyłu w kierunkach prawo-lewo podczas dynamicznego przyspieszania. Coś jak w Polonezie, tylko trochę mniej. Zjawisko,które w BMW o podobnej a nawet większej mocy nie występuje. W BMW można wcisnąć kick-down, trzymać kierownicę palcem i startujemy do przodu. Tutaj trzeba pilnować kierownicy bo mały,niekontrolowany ruch i auto jedzie nie tam gdzie trzeba. Nie mam na myśli utraty przyczepności, nic z tych rzeczy. Po prostu...
~A. jak Alfa
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Nie wierzyłem, ale objeżdżam quattro na śniegu jak chce. Stały napęd na 4 koła STAŁY ! i fabryczna mechaniczna szpera tylnej osi TAK FABRYCZNA, MECHANICZNA !! pokażcie drugie auto tej klasy które można w fabryce zamówić z mechanicznie blokowanym tylnym dyfrem w standardzie - po prostu ta ALFA nie ma konkurencji !!!. A sam układ jezdny jest bardzo bezpieczny, stabilny z regulowanymi amorami komfortowy ( nie mylić z francuzami ! ) . 3 tryby ,...
~ANDY
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
W moim egzemplarzu nie ma regulacji zawieszenia ale nie widzę takiej potrzeby - chyba, że ktoś lubi ekstremalne doznania. Standardowe ustawienia są wystarczająco komfortowe na długie podróże a jeżeli ktoś chciałby poczuć trochę sportu to na pewno nie będzie zawiedziony.
~Tomi
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Auto prowadzi się jak po szynach, u mnie są koła 19 cali więc bałem się o nierówności itp. ale bez zarzutu, nawet na podrzędnych drogach. Trzeba się przyzwyczaić do bezpośredniego układu kierowniczego, mały ruch fajerą a auto zmienia kierunek jak gokart :)
~molsza
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Samochód ma wyważenie na samym środku, to czuć, samochód sam zachęca do złożenia się w zakręt. Jedyny minus, opony Bridgestone RF seryjnie założone, dramat !!!
~Zadowolony :)
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Poezja, bajka , mistrzowie świata , rewelacja, szok , doznania jak w najlepszych sportowych samochodach.
Alfa Romeo Giulia II Sedan