Lista ocen Alfa Romeo Giulia II Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW 2016-2019 (6) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomi
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
To chyba największa bolączka tego auta. Przy standardowych prędkościach do 130-140 km/h w zasadzie bez uwag. W trybie Dynamic fajnie słychać silnik, w trybie Comfort wyraźnie ciszej. Jednak od 150km/h w górę szum powietrza zaskakująco głośny. Może to wina okna dachowego, ale to było największe zaskoczenie. Oczywiście można podgłośnić muzę i hej do przodu, ale jednak lekkie rozczarowanie jest. Mam porównanie z Audi Q5 diesel, to niebo a ziemia....
~DS
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Silnik słychać już na biegu jałowym. Wnętrze nie jest od niego dostatecznie wyciszone, chociaż może właśnie o to chodzi w "sportowej limuzynie"? Stale słychać pomruk silnika, który ma odgłos niestety zbliżony do kulturalnego diesla. W ogóle nie wiedząc jaki mamy model,można odnieść wrażenie ,że jedziemy bardzo mocnym dieslem. Nie wiem,może moje uszy przyzwyczaiły się to łagodności pracy benzynowej V8ki ale takie odnoszę wrażenie. Silnik...
~ANDY
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Przy normalnej jeździe jest naprawdę dobrze, jedynie po przekroczeniu 180 km/h ( oczywiście w Niemczech ) wyraźnie słychać szumy zewnętrzne i silnik. Na szczęście nie jest to jakoś specjalnie uciążliwe
~A. jak Alfa
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Również tu nie ma się do czego doczepić, bardzo ciche auto nawet przy prędkościach autostradowych.
~molsza
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Jedyny mankament w tym samochodzie, za dużo dźwięku przechodzi przez boczną szybę i drzwi.To muszą poprawić.
~Zadowolony :)
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Komfortowo nawet przy 200 km/h na 8 biegu silnik około 3k obrotów , auto wyciszone , komfortowe.
Alfa Romeo Giulia II Sedan