Lista ocen Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d (51) - Całokształt

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Moim zdaniem to chyba najładniejsze auto w tym segmencie i pomimo wyglądu nie straciło na funkcjonalności. 4 osobowa rodzina bez problemu mieści się w tym aucie, również na wakacje. Do tego nie widać ich za dużo na drogach i nie giną w tłumie jak Golf czy Octavia. Pomimo, że auto jest już chwile na rynku to ciągle ludzie się za nim oglądają, choć to dla mnie akurat wada, niemniej potwierdza, że ludziom się podoba.
~maniuch1
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Ogólnie samochód świetny , pięknie wyglądający zewnątrz a szczególnie wewnątrz nie to co typowy "niemiec" do bólu ergonomiczny , tu trochę czasami brakuje ergonomii i idealnej niezawodności ale samochód rekompensuje to wyglądem , silnikiem i właściwościami jezdnymi- jak dla mnie najlepszy samochód jaki do tej pory miałem i za każdym razem jak do niego wsiadam buźka mi się śmieje
~Adam
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Chyba najlepszy wybór za te pieniądze. Wygląd jest może kwestią gustu, ale jednak ludzie się oglądają ;) Kupiłbym ponownie, ale w automacie (skrzynia manualna C635 jest trochę lepsza od M32 ale to największa wada tego modelu) i chyba skusiłbym się na 1.75 TBi. Auto totalnie bezawaryjne - mity o alfach stojących w warsztatach chyba można odesłać do lamusa.
~Sergio
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Nietuzinkowy samochód dla osób wybierających sercem, a nie rozsądkiem. Moja Alfa była w kolorze czerwonym, wersja Distinctive co dodatkowo podkreślało ekspresję auta. Nie ma aut idealnych - czasy gdy Alfa była synonimem problemów zdecydowanie minęły, ale w kilku aspektach (min. jakość, ergonomia) aspektach nadal jest daleko do niemieckiej konkurencji.
~Smirnov399
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Najlepszy samochód jaki miałem, Wygląd tego auta miażdży konkurencję, świetnie się prowadzi daje naprawdę dużo radości, do tego jest bardzo praktyczny, świetnie schowane tyle drzwi, Praktycznie bez awaryjny i tani w utrzymaniu. Na prawdę to jest nie do wiary że za takie pieniądze można kupić tak genialne auto. Polecam w 100 %
~Ciucha
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Nietuzinkowe auto, ulubienica kobiet. Dobre połączenie atrakcyjnego wyglądu z praktycznością. Obala mit awaryjności marki. Bogate wyposażenie w standardzie i użycie dobrych jakościowo materiałów wewnątrz. Doskonałe prowadzenie, elektronika wspomagająca prowadzenie nie jest nachalna i pomaga kierowcy a nie wyręcza go.
~Kurt
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Nie mogę dać mniej niż doskonale, zauroczenie nadal trwa:-). Po ponad 2 miesiącach użytkowania jestem zadowolony z podjętej decyzji o zakupie. Alfa jest piękna, doskonale jeździ, ma fantastyczne osiągi, wygodna, spalanie na bardzo przyzwoitym poziomie. Pozostaje mieć nadzieję, że w niezawodność będzie na równie wysokim poziomie.
~Pawel
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Wspanialy samochod. Poprzednio jezdzilem Golfem 5 i moge stwierdzic z czystym sumieniem ze Giulietta jest o niebo lepsza pod kazdym wzgledem. Wreszcie mam samochod ktory daje mi czysta radosc i satysfakcje z jazdy do tego rewelacyjnie wyglada i nie wymaga z mojej strony zadnych poswiecen czy kompromisow.
~Krzysztof
Hatchback 5d 2.0 JTD 16v 140KM 103kW
Pierwsza przygoda z włoskim samochodem. Długo analizowałem zakup Julki dla żony. Zadecydowała stylistyka i niska awaryjność w połączeniu z ciekawym silnikiem 2.0 JTDm 170 Od lipca 2019 zrobione ponad 11.000 km. Odzywa się dwumas. Poza tym drobnostki (wiązka tylnej klapy, akumulator)
~mzk
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
auto gdzie efekt WOW to podstawa, dotyczy na pewno wyglądu i tego jak się prowadzi efekt tzw."bana na twarzy" - każdy ocenia te autko jako przyjemne - brakuje na pewno schowków, lepszego wykończenia elementów które przypominają ze to jednak jest taki lepszy fiat Bravo.
Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d