Lista ocen Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d (51) - Całokształt

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oskaju1988@op.pl
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Całokształt auta oceniam na dobry z małym plusem, smaczki odróżniające Alfa Romeo od innych producentów powodują, że mamy odczucie obcowania z czymś wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju. Czuć ducha motoryzacji ale nie obyło się bez kilku wad. Recenzja poniżej.
~Tomek
Hatchback 5d 1750 TBi 16v 235KM 173kW
Auto jest piękne, szybkie, zrywne, ale ma swoje wady. Nie jest to ocena miłośnika Alfy Romeo, a osoby, która szukała mocnego samochodu w niższym budżecie niż Audi/VW/BMW. Jest to na pewno auto, którym jeździ się bardzo przyjemnie i daje wiele frajdy z jazdy.
~Janek
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Fajne zwinnie autko do miasta dające sporo radości z jazdy nieźle wykończone wyróżniające się z tłumu. Z plusów świetnie jeździ fajnie brzmi daje wystarczająca ilość miejsca dla mnie największym felerem są niewygodne skórzane za niemała dopłatą fotele /;
~Remigiusz
Hatchback 5d 1.6 JTD 16v 105KM 77kW
Bella bella piękna i tego jej nikt nie zabierze wyróżnia się wśród innych aut Ledy z przodu piękne Ledy z tyłu jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Przebieg 312000 tyś i dalej rośnie
~Mobilfun
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Fajny rasowy usportowiony kompakt dla osób chcących poczuć radość z jazdy a zarazem mieć kompromisowe auto które jest w miarę praktyczne i zwrotne. Ma swoje wady ale nie ma aut idealnych- ogólnie polecam.
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 JTD 16v 105KM 77kW
Świetny samochód o bardzo dobrych właściwościach jezdnych, z dynamicznym i oszczędnym silnikiem I nietuzinkowym wyglądem który mimo swoich lat nadal wygląda świeżo i atrakcyjnie.
~an
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Nie dość, że samochód bardzo ładny to naprawdę duża przyjemność w prowadzeniu tego auta. Giulietta jest żony, ja mam Hondę civic VIII - stoi w garażu - jeździmy Alfą.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Jak na razie jest Bajka :D wygląd, właściwości jezdne i silnik. No i wykończenie wnętrza bije wszystkie inne na głowę. Czerwona skóra na fotelach w połączeniu z białym lakierem !
~Michał
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Technologia owiana pięknem karoserii czego chcieć więcej ? Wcześniej uważałem że auto powinno być do jeżdżenia teraz Alfa przekonała że można jeździć ale nie odmawiać sobie piękna

Alfa Romeo Giulietta Nuova II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kostek
Hatchback 5d 2.0 JTD 16v 140KM 103kW
Mam od nowości.Serwisuje max co 15 tys. Nie miałem tak mało awaryjnego auta. Obecnie jako drugie i zostanie chyba ze mną jeszcze…
Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d