Oceny Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW 2010-2013

Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW 2010-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW 2010-2013

~Smirnov399
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
To najlepsze auto jakie miałem, ten silnik jest genialny, wyrywa do przodu jak wściekły, świetna skrzynia biegów, precyzyjne prowadzenie, jest porostu genialnym dopracowanym samochodem. Do tego ten wygląd, jest przepiękna, Włosi jednak mają najlepszy gust na świecie. Nie rozumiem jak ktoś może kupić jakis niemiecki paskudny szmelc jak np. golfa albo audi A3. One nie mają startu nawet do tej Alfy. Naprawdę polecam, miałem różne auta, zawsze...
~Maciej
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Użytkuję ponad rok, przejechałem niecałe 30 tysięcy km i Giulietta nadal potrafi wywołać uśmiech na twarzy. Zwłaszcza kiedy wyjedzie się na kręte drogi, bo tam daje największą frajdę dzięki sporej mocy i przede wszystkim temu jak dobrze skręca. Polecam osobom, które świetne prowadzenie cenią wyżej niż komfort, bo przekłada się to na to, że jest dość twardo. Jeśli chodzi o wady to najbardziej...
~michalalfa@gmail.com
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
niewiele brakuje do doskonalosci. giulietta to moje glowne auto w rodzinie, uzytkowane codziennie juz przez pelne 2 lata. ocena ogolna: silnik bardzo dobry, dlugi przebieg momentu obrotowego od 2000 do 5000 rpm, potrafi wyrwac do przodu nawet przy 120 km/h, pieknie brzmi od 3000 rpm. spalanie przyzwoite, srednie w tej klasie samochodow. zawieszenie to moj glowny zarzut, stanowczo za twarde jak na nasze drogi. z drugiej strony m.in. dzieki...
~Adam
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Chyba najlepszy wybór za te pieniądze. Wygląd jest może kwestią gustu, ale jednak ludzie się oglądają ;) Kupiłbym ponownie, ale w automacie (skrzynia manualna C635 jest trochę lepsza od M32 ale to największa wada tego modelu) i chyba skusiłbym się na 1.75 TBi. Auto totalnie bezawaryjne - mity o alfach stojących w warsztatach chyba można odesłać do lamusa.
~Smirnov399
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Najlepszy samochód jaki miałem, Wygląd tego auta miażdży konkurencję, świetnie się prowadzi daje naprawdę dużo radości, do tego jest bardzo praktyczny, świetnie schowane tyle drzwi, Praktycznie bez awaryjny i tani w utrzymaniu. Na prawdę to jest nie do wiary że za takie pieniądze można kupić tak genialne auto. Polecam w 100 %
~Mobilfun
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Fajny rasowy usportowiony kompakt dla osób chcących poczuć radość z jazdy a zarazem mieć kompromisowe auto które jest w miarę praktyczne i zwrotne. Ma swoje wady ale nie ma aut idealnych- ogólnie polecam.

Alfa Romeo Giulietta Nuova II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Janek
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Fajne zwinnie autko do miasta dające sporo radości z jazdy nieźle wykończone wyróżniające się z tłumu. Z plusów świetnie jeździ fajnie brzmi daje wystarczająca ilość miejsca dla mnie największym felerem są niewygodne skórzane za niemała dopłatą fotele /;
~Sergio
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Nietuzinkowy samochód dla osób wybierających sercem, a nie rozsądkiem. Moja Alfa była w kolorze czerwonym, wersja Distinctive co dodatkowo podkreślało ekspresję auta. Nie ma aut idealnych - czasy gdy Alfa była synonimem problemów zdecydowanie minęły, ale w kilku aspektach (min. jakość, ergonomia) aspektach nadal jest daleko do niemieckiej konkurencji.
3,7
~maniuch1
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Ogólnie samochód świetny , pięknie wyglądający zewnątrz a szczególnie wewnątrz nie to co typowy "niemiec" do bólu ergonomiczny , tu trochę czasami brakuje ergonomii i idealnej niezawodności ale samochód rekompensuje to wyglądem , silnikiem i właściwościami jezdnymi- jak dla mnie najlepszy samochód jaki do tej pory miałem i za każdym razem jak do niego wsiadam buźka mi się śmieje
~Kurt
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Nie mogę dać mniej niż doskonale, zauroczenie nadal trwa:-). Po ponad 2 miesiącach użytkowania jestem zadowolony z podjętej decyzji o zakupie. Alfa jest piękna, doskonale jeździ, ma fantastyczne osiągi, wygodna, spalanie na bardzo przyzwoitym poziomie. Pozostaje mieć nadzieję, że w niezawodność będzie na równie wysokim poziomie.
Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d