Lista ocen Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW 2010-2013 (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sergio
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Uczciwie nowa w wersji posiadanej przeze mnie wyceniona jest na ok 95 tys. PLN. To dobra oferta choć producent zapomniał że sprzedając auto w tej cenie pewne kwestie po prostu powinny być w standardzie (np. wyświetlacz - tylko monochromatyczny i bardzo ubogi, menu - trudne w obsłudze), lepiej wykończone (skrzypienie niektórych plastików) i inne niż w autach taniej wycenionych w ramach grupy FIATA (aktualna uwaga co do skrzynki biegów czy...
~Kurt
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Nie jest tania w zakupie. Gdyby zacząć porónywać okazałoby się, że jest w cenie podstawowego passata, albo taniej można kupić Octavię z większym bagażnikiem, która straci mniej na wartości i bez problemu znajdzie się na nią kupiec za kilka lat. Ale moim zdaniem nie o to chodzi. Spełniłem swoje motoryzacyjne marzenie, jako wiśienkę na torcie potraktowałem ponad 10% rabat. Kupiłem auto które jest bogato wyposażone w to co jest potrzebne do...
~misterQ1
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Auto fajnie wygląda i fajnie jeździ, o ile... jest akurat przypadkiem w pełni sprawne. Co chwila się coś psuje, co gorsza, serwis z wieloma usterkami sobie nie radzi, bo... komputer nie pokazuje błędów. Jeśli już coś naprawią, to często dopiero za którymś razem, więc z byle usterką trzeba jeździć do ASO kilka razy
~Adam
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Zależy jak potraktujemy Alfę jako producenta - czy jest to marka premium? Jeśli tak, to cena nie jest wygórowana, ale wykończeniem odstaje trochę od audi, bmw czy mercedesa. Jeśli nie, to oferuje więcej niż np. ford czy opel. Wg mnie to takie "półpremium".
~Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Multi Air
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Wysoka jakość, czerwone przeszycia nici w fotelach, na kierownicy oraz przy gałce zmiany biegów. Sportowe fotele oraz akcenty, czarna podsufitka, zegary w głębokich tubach to wszystko sprawia bardzo pozytywne wrażenie.
~Alfaholik
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Sportowe zawieszenie, bixenony, hamulce brembo, klimatronik , tempomat, skóra, alu 18'',170ps reszta w Alfie to standard- naprawde warto! Grubo poniżej 100000 pln- brak konkurencji.
~rom
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Naprawdę piękne i funkcjonalne auto.Świetna elastycznośc oraz niskie spalanie paliwa.W zależności od potrzeb można skorzystać z DNA (sprawdziłem to w okresie zimowym).
~Mobilfun
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Giulietta do tanich nie należy ale samochód napewno wyróżnia się w śród klasowych konkurentów. Jest oryginalna szybka i do tego nie pali dużo.
~Janek
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Ciężko mi ocenić bo to nie jest tanie auto jednak wyróżnia się z tłumu daje dużo radości z jazdy. Ja nie żałuję ani złotówki wydanej na to auto.

Alfa Romeo Giulietta Nuova II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~michalalfa@gmail.com
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
oczywiscie moglaby byc tansza, ale i tak cena jest w miare ostroznie skalkulowana i porownywalna z innymi kompaktami
Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d