Lista ocen Alfa Romeo GTV II Coupe (27) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BOBAS KR
Coupe 2.0 i V6 TB 202KM 149kW
W lecie klima działa jak wichura i szybko chłodzi wnętrze pojazdu, mankamentem wentylacji jest zima - auto stosunkowo długo się nagrzewa a co za tym idzie niestety ciepełko późno do nas dociera - ale po zagrzaniu niema problemów z nagrzaniem kabiny.
~YBSOne
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie, wszystko działa dobrze, czasem zewnętrzny termometr zmienia zupełnie zakres temperatur, nie można się sugerować nadrukowanymi stopniami Celsjusza...
~Piciu piciu10@interia.pl
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Nie mam powodów do narzekań. Dmuchawa wystarczająco wydajna, raczej nie mam kłopotów z parującymi szybami. Ogrzewanie bardzo sprawne, jak już silnik złapie właściwą temperaturę.
~mateusu86
Coupe 2.0 JTS 165KM 121kW
W zimie grzeje poprawnie choć trzeba odczekać chwilę kiedy to nastąpi ok 6min. klima się wyrabia bo żeby była jakaś super wydajna to nie napiszę.
~k88
Coupe 2.0 TS 155KM 114kW
szybki dość szybko parują, trochę długo trzeba czekać by para zniknęła z szyb - ale myślę, że filtr kabinowy rozwiąże problem.. :)
~Madry1@tlen.pl
Coupe 2.0 i V6 TB 202KM 149kW
Ogrzewanie idealne,silnik szybko sie nagrzewa.Z wentylacja troche gorzej,w deszczu szybko paruja szyby.
~Alfaaa
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Jest bardzo dobrze. Ogrzewanie zaczyna dzialac w miarę szybko.
~aniol_jojo
Lato - klimatyzacja (bez klimatronika), zima - szybko się nagrzewa
~b.wroblewski@interia.pl
Coupe 3.0 i V6 24V 220KM 162kW
troche dlugo sie nagrzewa...ja bym chcial wszystko odrazu...ale to jedyny minus
~rephlex
Coupe 3.0 i V6 24V 218KM 160kW
Jest klima automatyczna, ale działa w systemie zerojedynkowym czyli zimno-gorąco
Alfa Romeo GTV II Coupe