Lista ocen Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d (35) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzychol
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Jeśli miałbym powtórzyć zakup za kwotę, którą dysponowałem(25tys), to kupiłbym ten sam samochód, rozejrzałbym się tylko za modelem z mocniejszym silnikiem.
~Flar
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Za tą cenę auto nietuzinkowe, stosunkowo tanie w utrzymaniu, mające 7 poduszek, 8 głośników i radio MP3, kontrolę trakcji i miękkie plastiki - rewelacja.
~Pawel
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Przy upuście 16% jaki można uzyskac w alfie cena jest już podobna jak innych małych autek o podobnej mocy i wposażeniu. Ale nie jest to tanie auto.
~Paweł
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Niesamowite auto w tej kategorii!!! Które inne auto w tej cenie, w tym roczniku zapewni taką moc, wyposażenie i wyglad?
~meridian
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Cena nówki z salonu z silnikiem 0,9 jak dla mnie za duża. Dlatego kupiłem używkę za ponad połowę taniej i z normalniejszym silnikiem.
~alfa mi amore!
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
cena do niskich nie należy jak na 4-osobowe i 3-drzwiowe autko... ale jest to piękne autko i ta przyjemność kosztuje
~Efekt
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Auto nie jest drogie, ale minusy które przywołałem powyżej nie pozwalają mi pozytywnie ocenić jego jakości.
~Kamil
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Jeśli szukasz auta z segmentu B Premium to nie znajdziesz niczego lepszego i bardziej orginalnego w tej cenie
~spejson123
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Cena nawet za model z 2008 r. po 10 latach trzyma poziom ale warto bo jakoś jest świetna
~kaskader
Hatchback 3d 1.4 TB LPG 120KM 88kW
Najlepsze auto w tej kategori! Nie kupisz nic łądnego, młodego i niezawodnego ! Tylko Mito
Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d