Lista ocen Alfa Romeo MiTo (36) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Efekt
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Osobiście nie potrafię znaleźć w mito optymalnego ustawienia wentylacji. Albo lodówka, albo ciepły nawiew. Albo mocno dmucha, albo nie czuć żadnego ruchu powietrza. Szyby parują w niej znacznie mocniej niż w innych autach które użytkuję. Wiele krwi mi to napsuło.
~vdikk
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Automatyczna klimatyzacja na duży plus. Sprawnie chłodzi. Troszkę dłużej trzeba poczekać na nagrzanie wnętrza ale jest akceptowalnie. Dostęp do filtra kabinowego tragedia. Sama myśl o jego wymianie sprawia że mi się odechciewa.
~pantomas
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Zimą nagrzewa się bardzo szybko. Co ciekawe wnętrze nie wychładza się tak szybko jak w innych samochodach, którymi jeździłem. Latem z kolei klima umożliwia jazdę od razu po włączeniu silnika w samochodzie wygrzanym na słońcu.
~Kuba
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Nie wiem zbytnio na co tutaj pisać, klima działa, nawiew działa.. W mojej konfiguracji nie ma podgrzewanych foteli co zawsze akurat jest fajne. Warto poszukać mito właśnei z tym udogodnieniem.
~meridian
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Dwustrefowa klimatyzacja działa bardzo dobrze. W zimie szybko grzeje w lato szybko chłodzi. Działa bardzo dobrze. Nie mam podgrzewanych foteli więc się nie wypowiem.
~BoniekM.
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Bardzo dobra wentylacja, klimatyzacja działa perfekcyjnie, w zimę ciepło w samochodzie robi się w kilka minut, w Unie trwało to zdecydowanie dłużej mimo tej samej pojemności silnika.
~Shymek
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Działa poprawnie, chociaż zdarzają się usterki. Szczególnie elektrycznych siłowników sterujących klimą. Łamią się, a dostać się do nich jest ciasno.
~PI
Hatchback 3d 1.6 JTDM 120KM 88kW
to nie auto na zimę! nim się zagrzeje silnik nie ma, żadnego alternatywnego nagrzewania! Rękawiczki obowiązkowo przez pierwsze 20min jazdy!
~Adam
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Znakomita klimatyzacja. Zależy w zdecydowanej mierze od silnika, ale diesle i TB są wyposażone w wydajne układy.
~Pix
Hatchback 3d Facelifting 0.9 TwinAir 105KM 77kW
Tu nie trzeba komentarza. Chłodzi i grzej szybko, cicho i efektywnie. 2-strefowa klimatyzacja pracuje bez zarzutu.