Lista ocen Alfa Romeo MiTo (76)

~Michał
Hatchback 3d 1.6 JTDM 120KM 88kW
Mito daje radość z jazdy. Uważam, że jest dla osób które lubią się wyróżniać z tłumu ponieważ prócz wyglądu, napisu alfa romeo oraz kozackich światełek z tyłu nic nadzwyczajnego sobą nie prezentuje. Twarde plastiki, silniki jak w fiacie. Nie rozumiem osób kupujących wersje do 100KM i z ubogim wyposażeniem, bo to auto wtedy kompletnie nie cieszy po paru tygodniach użytkowania - punto tylko duuuużo droższe. Żeby poczuć charakter obowiązkowo...
~meridian
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Samochód mam od roku więc mogę co nieco o nim powiedzieć. Sylwetka super, wyróźnia się na drodze. Chciałem samochód niebanalny i Mito takie jest. Ciężko spotkać drugie takie na drodze. Kolor kremowy lub jak kto woli "kość słoniowa".
~kaskader
Hatchback 3d 1.4 TB LPG 120KM 88kW
Auto jest dużo ładniejsze w rzeczywistości niż na zdjęciach. Bardzo dynamiczne, ma 120KM a wrażenia i moc co najmniej jak by miało 160KM. To nie moje pierwsze auto a było ich ponad 50 :) Tryb DNA utwardza kierownice nie ma zbyt różnicy w reakcji na pedał gazu. Auto za te cene najlpesze w kategori, to nie jest prawdziwa alfa która się sypie! Tu wszystko jest na Fiacie Grande Punto i dlatego jest tak dobre! Części pasują od Grande Punto i są...
~Tomasz
Hatchback 3d 1.4 TB MultiAir 16v 135KM 99kW
Tę mała Alfę posiadamy od nowości. Używana 5 lat przez żonę teraz przkazana synowi. Wbrew opinii o marce nie zawiodła absolutnie w żadnym momencie. Oby slużyła w rodzinie jak najdłużej...
~Pix
Hatchback 3d Facelifting 0.9 TwinAir 105KM 77kW
Po AR spodziewałbym się więcej. Zbyt twarde zawieszenie sprawdza się na dobrej nawierzchni, ale zawodzi na wertepach. Twinair jest głośny i na dłuższą metę męczy.
~Tomek
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Uwielbiam ten samochód. Miałem już ich kilka w życiu, a to jest chyba pierwszy na który patrzę jeszcze chwilę po zaparkowaniu. A minęły już 2 lata i 40 tys km! I te szyby bez ramek, coś pięknego. Cieszy też wyraźna różnica w reakcji układu kierowniczego i pedału gazu po zmianie trybu w D.N.A.
~Tomek
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
2,9
~rczemar
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Auto bez żadnej rewelacji. Słabo wykończone w środku, komputer zupełnie nieintuicyjny, ergonomia tragiczna - pasy naprawdę trudno zapiąć (trzeba sie odwrocić żeby do nich dosięgnąć). Do tego mnóstwo drobnych awarii (auto kupione nowe w salonie, wiec nie ma mowy o przekręconym liczniku)
~rossiaque
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Bardzo ciekawe auto ze sportowym zacięciem. Niestety całokształt psuje marny silnik MultiAir.
~alfa mi amore!
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
autko zdecydowanie wyróżnia się na tle \"nijakiej\" konkurencji, jest po prostu piękne! we wnętrzu tez bardzo przyjemnie, a co za tym idzie radość z jazdy gwarantowana (do pełni szczęścia brakuje mi tylko mocniejszego silnika najlepiej turbodoładowanego benzyniaka)