Lista ocen Alfa Romeo MiTo (76)

~Roldzio
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Autko jest naprawde fajne do miasta gdyby nie moja stycznosc z mini Cooperem dostałby ocene 5 ale brakuje mu lepszego zawieszenia, krótszych biegów i ogolnej zwartosci karoserii. nie czuje sie jednosci kierowcy z samochodem. Aczkolwiek baaardzo go lubie i jestem zadowolony z zakupu/
~pantomas
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Samochód bardzo mi odpowiada. Jeździ się z dużą przyjemnością. Polecam. Więcej informacji: http://alfamito.wordpress.com
~przemek
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Dynamiczny (w tej wersji silnikowej) samochód o unikalnym (przynajmniej do pojawienia się Giulietty) wyglądzie, z komfortowym wyposażeniem. Dający dużo radości z jazdy. Wyraźnie odróżniający się od pozostałych hatchback\'ów w tej klasie.
~Adam
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Świetne auto klasy B, zdecydowanie najlepsze pod względem prowadzenia i silnika. Bardzo wygodne i doskonałe jak na rozmiar. Doskonałe na autostrady, nienajlepsze do miasta.
~BoniekM.
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Bardzo elastyczny i żwawy motor, jak na czterocylindrowca świetny dźwięk i kultura pracy, moc jest zawsze dostępna, od 1500 obrotów aż do odcięcia zapłonu. (Silnik)
4,1
~idaft
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Uwielbiam to auto, ale w ogóle nim nie jeżdzę i stoi w garażu. Ciężko to określić, ale po prostu wystarczy mi fakt, że go posiadam, bo sama jazda jest dosyć ciężka. Mój egzemplarz ma gwintowane zawieszenie z dystansami, tłumik na przelocie oraz podniesioną moc (185/290). Do zabawy po deszczu i strzelania w tunelu jest świetny. Brzmi jakby miał przynajmniej dwa razy tyle mocy i wcale nie wieśniacko. Wygląda najlepiej w swojej klasie. Z tego co...
~Kamil
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Naprawdę dobra Alfa na sam początek przygody z tą marką
~Kamil
Hatchback 3d 1.4 TB MultiAir 16v 170KM 125kW
Po zakupie najpierw lekko chaczyła, ale wystarczyło zmienić olej w niej. (Skrzynia biegów)
~wojtek
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Dynamiczna, rwie jak wariatka - system DNA pozwala dopasować jazde do potrzeb / nastroju kierującego. (Silnik)
~piortek
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Piękne zwinne autko, niestety jakość włoska. Silnik super, swoje pali, daje frajde z jazdy. Jakość wykonania na włoskim poziomie. Idealne dla Kobiety. Żona tym jeździ 2 lata, mówi, fajne autko, ale nie chce więcej już alfy.