Lista ocen Alfa Romeo MiTo (76)

~Robert
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Całokształt - ja jestem zachwycony. Samochód ma swój smaczek :-)
~Jose
Hatchback 3d 1.4 TB MultiAir 16v 170KM 125kW
Piękny, zgrabny samochod-pocisk. Bezawaryjny, wygodny, oryginalny.
4,1
~spejson123
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Na częściach do tej alfy można zaoszczędzić, bo po porostu nie trzeba ich kupować. (Silnik)
4,1
~Blazej
Hatchback 3d Facelifting 1.3 JTDM 85KM 63kW
MAm to auto w wersji Anniversaire z szachownica na dachu , alufelgi 17 itd . Auto wyglada wspaniale , trzyma sie swietnie drogi i spala naprawde niewiele w trasie nawet ponizej 5 L . System DNA jest , ale przy tak niewielkiej mocy czuc go tylko do 3 go biegu . Silnik dosc slaby , skrzynia biegow ... coz trzeba sie przyzwyczaic i niestety zawieszenie zbyt twarde i czuc kazda dziure ,ale za to dobrze trzyma sie drogi na autostradzie . MA tez...
~Pasjonacja
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Generalnie samochód godny polecenia , jedyny mankament to system start&stop który czasami szwankuje . Dodatkowo ten silnik mimo opinii iż nie da się go zagazować u mnie na gazie chodzi bezproblemu.
~Flar
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Za głośność tylnego zawieszenia i lekki niedobór mocy (ten silnik powinien mieć 95 a nie 78KM) tylko 4*
~Labramut
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Autko świetnie trzyma się drogi, interesujący design, spalanie tylko OK, irytujący problem z USB (nowe auto z salonu) i stukanie.
~Tomek
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
silnik w trybie dynamic ujmująco mruczy sugerując, ze mamy do czynienia z autem, za którym stoi historia sportów samochodowych. (Silnik)
~Jacek
Hatchback 3d 1.4 TB MultiAir 16v 135KM 99kW
Na samym poczatku powiem, że jestem młodym kierowcą. Mam 19 lat a MiTo to moje drugie auto. Wczesniej jeździłem Audi A3 8P 2004r. Wtedy twierdziłem, że Audi jezdzi świetnie że zakręty pokonuje perfekcyjnie ale wtedy przesiadłem się do Alfy (1.9 tdi miało wiele problemów dlatego postanowilem zmienic samochód). Jeżeli chodzi o ogolne wrażenia po pierwszym miesiącu jazdy to tak: w porownaniu do mojej Audi samochod jest o niebo lepszy. Jazda nim...
~Adam Cz.
Hatchback 3d 1.6 JTDM 120KM 88kW
Auto wyróżnia się na ulicy, wygląda na droższe niż jest w rzeczywistości. Auto z pazurem i charakterem. Totalnie bezawaryjne.