Lista ocen Alfa Romeo Stelvio (73)

~BLUEE
SUV 2.2 JtdM-2 150KM 110kW
Świetne auto wersja Stelvio Super brązowa skóra lakier biały + 4 x 18 cal. koła Jest to moja 4 Alfa Romeo
2,4
~Marmag32
SUV 2.2 Diesel 180KM 132kW
Przy 140 tys padł silnik , serwis główny w Bielsku się wypiął całkowicie . Serwis adf nie potrafił zdiagnozować takiej usterki jak odskocznia uszczelka pod głowica . Mało tego stwierdzili ze wszystko ok i śmiało mogę jechać do Chorwacji (Bezawaryjność (drobiazgi))
2,4
~Marmag32
SUV 2.2 Diesel 180KM 132kW
~Piotr
SUV 2.2 JtdM-2 210KM 154kW
Automatyczne zmiana na wewnętrzny obieg nie dziala! Termometr zewnętrzny pokazuje 2-3 stopnie za dużo. (Wentylacja i ogrzewanie)
~KAT
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Bardzo dobre auto, ma drobne wady ale wrażenia z jazdy je rekompensują
~Patryk
SUV 2.9 V6 Bi-Turbo 510KM 375kW
Mega auto! Bardzo dużo miejsca z tyłu. Potrzebowaliśmy go aby robić filmy dla dorosłych na koncie mojej BYŁEJ dziewczyny możecie te filmy zobaczyć na jej lnsta @aprobowana
~Han
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Jak dotad najlepsze moje auto. Nawet jak nie musze nigdzie jechać i tak mam ochotę codziennie wsiąść do niego i zrobić mała przebieżkę.
~Artur
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
No to jest bolid w wersji z manetkami przy kierownicy ! (Skrzynia biegów)
2,9
~Anna