Lista ocen Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW 2020-2023 (13) - Ergonomia

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kierowca
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Ogólnie w porządku, dzięki fizycznym przyciskom i pokrętłom wszystko robi się 2x szybciej niż klikając w tablet. Minus to mało schowków a jak są to są małe, nawet uchwytu na okulary brak. Schowek w podłokietniku jest głęboki ale też wąski więc jak chcemy coś z niego wyjąc to grzebiemy nim jak w studni. Fajnie umiejscowione miejsce na ład. indukcyjną, chyba najładniej wkomponowany monitor od infotaiment jaki widziałem, w poprzedniku (Mercedes)...
~MATEUSZ
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Nie wiem jak Włosi to zrobili bez pierdylnionów regulacji ale podłokietnik jest w dobrym miejscy, miejsce na nogi jest, na drzwiach podpórka też w w optymalnym miejscu. Kierownica regulowana manualnie w każdej płaszczyźnie. Fotel chyba w 7 płaszczyznach się reguluje i ma 3 ustawienia pamięci. Przyznam uczciwie, że brakuje dedykowanego miejsca na okulary( jest taki mini schowek ale nie na to) oraz sam schowek przy pasażerze to porażka ale...
~JonSnow
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Wszystko ok, Android auto na kablu działa w porządku, wybierak w panelu środkowym jest świetny, sam system działa płynnie. Czasami zdarzają się błędy oprogramowanie, np. otwierasz klapę tylną wysadzając dziecko przed szkołą i zamiast zamknąć odjeżdżasz. Aby zamknąć musisz się zatrzymać i wyłączyć / włączyć auto albo wysiąść i samemu zamknąć. Nie jest tego dużo. Ogólnie wszystko na miejscu.
~potas.giz199
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Są schowki w wystarczającej liczbie, w tym bardzo duży w podłokietniku. Uchwyty na kawę. Nic nie trzeszczy, wszystko pięknie spasowane. I jakość włoskich skór, tego się nie spotka w innych samochodach. Brawo tak ma być.
~Tomasz
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Nie ergometria, a raczej wygoda.. Mam fotele sportowe z trzymaniem bocznym i regulacja lędźwi-są OK, dużo miejsca z przodu i z tyłu, naprawdę wygodnie. Trochę schowków mogłoby być więcej
~Amjerz
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Szkoda, że brak zamykania bagażnika przyciskiem z kabiny. Cała reszta wzorowa. Irytuje tylko brak schowków w bagażniku w wersjach z kołem zapasowym i głośnikiem niskotonowym.
~Morales
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Często to sprawa indywidualna, ale ergonomicznie jest super. Wszystko na miejscu bez zbędnych udziwnień. Sporo wejść USB z przodu i z tylu auta.
~Artur
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Od razu jak wśiadłem to wszystko było naturalne i intuicyjne. Brakuje mi schowka na okulary w suficie (jest po lewej stronie kierownicy). A tak to idealnie.
~Nie fanatyk
Nie wygodne fotele na trasie plecy bola mnie jak i pozostałych członków rodziny