Lista ocen Alfa Romeo Stelvio SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW 2017-2019 (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~uzzytkownik
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Po przesiadce z BMW 3 oceniłem ergonomię na 3, teraz jednak doceniam bardziej istnienie jakichkolwiek przycisków fizycznych a Alfie. System multimedialny faktycznie mógłby mieć więcej guzików i lepiej przemyślane menu, ale względem samochodów z obsługą tylko przez tablet i tak jest o niebo lepiej. Minus za mały zakres ustawienia kolumny kierownicy, durne odsuwanie się fotela kierowcy przy wysiadaniu i kilka wesołych "włoskich" błędów w...
~uzzytkownik
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Wszystko jest na swoim miejscu, ale nad intuicyjnością wygrał design. System multimedialny obsługuje się pokrętłem (co jest bardzo na plus), ale nawigacja po menu jest dość angażująca. Brakuje przycisków funkcyjnych (np zmiany źródła dźwięku, czy stacji radia do następnej ulubionej) - nie tylko na konsoli, ale też na kierownicy ich brak. Wygląda to super, ale kilka dodatkowych guzików by stykło. Brak ekranu dotykowego dla mnie nie jest...
~Kowalik.J
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Oki. Łopatki do skrzyni są przeogromne, fantastyczne aluminiowe perełki. Jedyne co przeszkadza w nich to to, że kierunkowskaz jest trochę zasłonięty. To jednak drobiazg. Zegary i wyświetlacz bardzo czytelne. Duży środkowy ekran jest kiepski. Trochę odstaje od reszty. Fotele są bardzo wygodne. 1000 km trasy i nadal nie chcesz wysiadać.
~Maciek II
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Nie odbiega od konkurencji. Widziałem test o spasowaniu i o trzeszczeniu. Skąd te głupoty biorą dziennikarze? Ile trzeba wypić by szarpać za klamki, za panele itp. Mój pies wskakuje i robi demolkę i nie widzę złego spasowania, przetartych skór, odpadających plastików.
~GordonShumway
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Apple CarPlay po kablu działa płynnie, ale konkurencja już robi bezprzewodowe połączenie. To trzecia pozycja na mojej liście do poprawek/zmian. No i można by już dać większy prąd ładowania w dostępnych portach USB, bo nowe telefony ledwo się doładowują.
~Jan Sudoł
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Nie jest to wielki rodzinny SUV ani kombi czy tym bardziej VAN. Jeśli oczekujesz ogromnej przestrzeni, masz 3 małych dzieci lub 2 psy to raczej będziesz narzekać. Auto w swojej klasie nie ma się czego wstydzić ale nie można z czystym sumieniem dać 5 gwiazdek.
~luk_o
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Schowki w drzwiach i podłokietniku są duże, ale brakuje bardziej praktycznego wykorzystania obszaru wokół gałki skrzyni biegów. Priorytetem z pewnością nie było stworzenie bardzo praktycznego auta dla rodzin.
~Tomasz
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Ergonomia na najwyższym poziomie wszystko na swoim miejscu i pod rękom. Wprawdzie nie jest to tablet na kółkach ale mnie to bardzo odpowiada, wreszcie można się poczuć jak w prawdziwym samochodzie.
~Dariusz
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
w przypadku kierowcy jak dobrze skrojony garnitur wszystko w zasięgu ręki nie za ciasno ale też nie przestrzennie, w przypadku tylnej kanapy przy trzech pasażerach ciasnawo.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo Stelvio SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
10,1
~ADAM K
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Bardzo wysoki poziom , wszystko tam gdzie być powinno. Może system multimedialny słabiej rozbudowany jak u konkurencji za to przejrzysty i łatwy w obsłudze
Alfa Romeo Stelvio SUV